Czwartek, 2 maja 2024

imieniny: Zygmunta, Atanazego, Anatola

RSS

Sonda tygodnia

20.12.2005 00:00
Jak przywitasz Nowy Rok i czego sie po nim spodziewasz?
Gabriela Halamoda, prezes Stowarzyszenia Kobiet Aktywnych w Radlinie
Sylwestra będziemy spędzać w domu, a przed północą przespacerujemy się ze znajomymi na radliński rynek, by wziąć udział we wspólnym witaniu Nowego Roku z mieszkańcami miasta. Życzyłabym sobie, żeby Nowy Rok był co najmniej tak dobry jak ten mijający. Chciałabym, żeby nasze stowarzyszenie działało jeszcze lepiej niż do tej pory. Sobie życzę zdrowia, szczęścia i spokoju.
 
Przemysław Gąsior z Mszany
Sylwestra spędzę w domu z żoną. Już niebawem na świat przyjdzie nasze dziecko. Oczywiście bardzo bym chciał, aby ten nadchodzący rok dał dzidziusiowi zdrowie. Aby cała rodzina żyła w pomyślności i szczęściu. Obecnie jestem stażystą w Urzędzie Gminy w Mszanie. Bardzo bym się cieszył, gdybym dostał stałą pracę.
 
Agnieszka Adamczyk z Gorzyc, wspówłaścicielka gospodarstwa agroturystycznego
Nowy Rok witać będziemy w gronie rodzinnym. Mamy dużą rodzinę i w Sylwestra wszyscy przychodzą do teściów, jest to już tradycyjne spotkanie rodzinne. Mijający rok był ciężki dla rolników. Życzyłabym sobie, żeby w Nowym Roku było dużo lepiej. Zawsze mam nadzieję, że nadchodzący rok będzie lepszy od mijającego. Musimy skończyć to co zaczęliśmy w tym roku, złożyliśmy wniosek o dofinansowanie zakupu sprzętu ze środków europejskich. Życzyłabym sobie, żeby ta sprawa została sfinalizowana.  
 
Roksana Ostojska
Już się nie mogę doczekać jak będą kolory sztucznych ogni. Sylwestra spędzę z babcią i z dziadkiem. Babcia upiecze ciasto i będziemy jeść, może zatańczymy. W przyszłym roku chciałabym dostać prawdziwego psa i kotka. Żeby mama urodziła braciszka albo siostrzyczkę. Bardziej braciszka bym wolała, ale jak będzie siostrzyczka to się nic nie stanie. Chcę żeby dzieci nie były smutne i były zawsze uśmiechnięte.
  • Numer: 51/52 (308/309)
  • Data wydania: 20.12.05