Piątek, 17 maja 2024

imieniny: Sławomira, Paschalisa, Weroniki

RSS

Fotonowinki

22.11.2005 00:00
Cześć! Ta mała urocza istotka na zdjęciu to ja. Nazywam się Emilia Smolarczyk. Świat przywitał mnie 15 listopada o godzinie 9:35. Ważyłam wtedy 3150 g i miałam 53 cm wzrostu. Jestem drugim dzieckiem Celiny i Sebastiana z Połomi. W domu czeka na mnie mój starszy brat Mateusz. Cześć! Nazywam się Jakub Albrecht. Mama po raz pierwszy zobaczyła mój uśmiech 11 listopada o godzinie 22:05. Zaraz po urodzeniu ważyłem 2780 g i miałem 54 cm długości. Jestem pierworodnym synem Moniki i Dariusza z Radlina. Dzień dobry, mam na imię Julia. Moja mama zobaczyła mnie pierwszy raz 14 listopada o godzinie 6:25. Ważyłam wtedy 3790 g i miałam 56 cm wzrostu. Jestem pierwszym dzieckiem Barbary i Grzegorza Marszałków z Połomi. Dzień dobry, mam na imię Kamil. Moja mama zobaczyła mnie pierwszy raz 13 listopada o godzinie 23:45. Ważyłem wtedy 4090 g i miałem 58 cm wzrostu. Jestem pierwszym dzieckiem Bożeny i Andrzeja Pomykałów z Rybnika. Dzień dobry! Ten śliczny mały chłopczyk to ja – Kamil. Urodziłem się 14 listopada o godzinie 3:30. Zaraz po przyjściu na świat ważyłem 3400 g i miałem 56 cm długości. Jestem pierwszą pociechą Sylwii Lach i Sebastiana Musiolika z Rydułtów. Cześć! Nazywam się Karol Gęsty. Urodziłem się 13 listopada o godzinie 18:35. Zaraz po urodzeniu ważyłem 3300 g i miałem 56 cm wzrostu. Jestem drugą pociechą Joanny i Bogdana z Wodzisławia. Serdecznie pozdrawiam mojego braciszka Szymona. Ta mała dziewczynka na zdjęciu to ja – Karolina Oślizło. Urodziłam się 13 listopada o godzinie 18:40. Ważyłam wtedy 2900 g i miałam 51 cm długości. Jestem drugim dzieckiem Izabeli i Daniela z Wodzisławia. Posyłam buziaczki mojemu bratu Dominikowi. Hej, ten przystojniak na zdjęciu to ja – Kevin. Przyszedłem na świat 12 listopada o godzinie 20:40. Miałem wtedy 60 cm wzrostu i ważyłem 3840 g. Jestem pierworodnym synem Sylwii i Marka Stuków z Niewiadomia. Cześć! Mam na imię Łukasz. Przyszedłem na świat 14 listopada o godzinie 9:15. Zaraz po urodzeniu ważyłem 3150 g i miałem 54 cm wzrostu. Jestem trzecim dzieckiem Marioli Figury i Krzysztofa Szczepary z Czernicy. Przesyłam gorące buziaki moim siostrom Wiktorii i Laurze. Witam! Nazywam się Małgosia Szwed. Urodziłam się 12 listopada o godzinie 16:40. Tuż po przyjściu na świat moja waga wynosiła 3200 g, a długość 55 cm. Jestem drugim dzieckiem Wioletty i Mariusza z Wodzisławia. Pozdrawiam mojego braciszka Wojtusia. Cześć! Ta mała urocza istotka na zdjęciu to ja. Nazywam się Martyna Dąbrowska. Świat przywitał mnie 12 listopada o godzinie 20:00. Ważyłam wtedy 3330 g i miałam 55 cm wzrostu. Jestem drugą pociechą Katarzyny i Ireneusza z Jastrzębia. Posyłam buziaczki mojemu bratu Sewerynowi. Witam! Ta mała dziewczynka na zdjęciu to ja - Martyna. Urodziłam się 14 listopada o godzinie 21:15. Ważyłam wtedy 3250 g i miałam 52 cm długości. Jestem drugim dzieckiem Jolanty i Kamila Kuraszów z Wodzisławia. W domu czeka na mnie mój braciszek Kacper.
  • Numer: 47 (304)
  • Data wydania: 22.11.05