Piątek, 17 maja 2024

imieniny: Sławomira, Paschalisa, Weroniki

Rakietki w ruchu

22.11.2005 00:00
Tenisiści TKKF Relaks zdobyli puchar za drugie miejsce w drużynowym Turnieju Miast.
Tym razem drużyna Relaksu wystąpiła w składzie: Jacek Balawajder, Bogusław Balawajder, Marek Kaczorek i Leszek Górka. Wodzisławianie przegrali tylko raz z gospodarzami finału - gliwickim zespołem, a pokonali drużyny z Piekar i Chorzowa. Cała czwórka tenisistów z Wodzisławia jest członkami TKKF Relaks.

Wodzisławianie walczyli także w Siemianowicach.  W kategorii do 45 lat Jacek Balawajder zdobył trzecie miejsce, na piątej pozycji uplasował się Bogusław Balawajder, a na dziewiątej - Leszek Górka.

W kategorii powyżej 60 lat czwartą lokatę uzyskał Antoni Szwab. W kategorii open Jacek Balawajder był na szesnastym miejscu, Antoni Szwab zajął dwudzieste pierwsze miejsce, Leszek Górka - dwudzieste czwarte, a Bogusław Balawajder - dwudzieste piąte. Startowało w sumie czterdziestu czterech zawodników.

Podobny turniej zorganizował TKKF Relaks wraz z wodzisławskim Urzędem Miasta. Zawody odbyły się, jak zwykle, w SP 21. W rozgrywkach wzięło udział  33 zawodników. W kategorii do lat 15, pierwsze miejsce zajął Sławomir Boczek z Wodzisławia, drugą pozycję zdobył Krzysztof Stanich, również z Wodzisławia. Wodzisławianie wywalczyli także dwa pozostałe miejsca: trzecią lokatę zdobył Przemysław Łachacz, a czwartą - Kamil Jureczko.

W kategorii od 16 do 50 lat cztery kolejne pozycje zajęli zawodnicy TKKF Relaks: Bogusław Balawajder, Jacek Balawajder, Sławomir Marzec oraz Krzysztof Badowski. W grupie zawodników powyżej 50 lat również triumfowali tenisiści Relaksu: Andrzej Matczak, Stanisław Tutak, Stanisław Stebel oraz Antoni Szwab.

W kategorii open pierwsze miejsce wywalczył Sławomir Marzec z Relaksu, na drugim miejscu znalazł się Jan Borowski z Jastrzębia Zdroju, trzecie miejsce przypadło w udziale Pawłowi Balawajdrowi, a czwarte zajął Jacek Balawajder.