Niedziela, 28 lipca 2024

imieniny: Aidy, Innocentego, Marceli

RSS

Noworodki

22.03.2005 00:00
        
Cześć, mam na imię Mateusz Jendrysik, jestem synem Doroty i Piotra z  Pszowa. Oczka otworzyłem 8 marca, kiedy na zegarze wybiła 13.15. Moje wymiary: 50 cm i 2450 g.

Pozdrawiam czytelników Nowin Wodzisławskich! Nazywam się Bartek Griszke, po urodzeniu w dniu 14 marca o godz. 23.45., ważono mnie i mierzono, a oto moje wyniki: 55 cm i 3200 g. Jestem synem Marioli i Mariana z Nowej Wsi. W domu czeka na mnie szesnastoletni brat Mateusz i czternastoletni Artur.

Cześć, nazywam się Nikola Mrozek. Urodziłam się 27 lutego o godz. 8.35. Moje wymiary: 45 cm i 2260 g. Buziaczki dla całej rodzinki, rodziców Sylwi i Grzegorza oraz mojego rodzeństwa: czteroletniej Andżeliki i trzyletniej Beaty. Wszyscy jesteśmy mieszkańcami Wodzisławia Śl.

Witam, nazywam się Zuzanna Kogut, jestem nową mieszkanką Rybnika - Niedobczyc. Pierwszy krzyk wydałam 10 marca o godz. 0.09. Moje wymiary: 53 cm i 3025 g. Jestem pierwszym dzieckiem Joanny i Zbigniewa.

Cześć, nazywam się Mateusz Jęczmionka. Urodzinki będę obchodził 15 marca, gdyż urodziłem się tego dnia o godz. 12.30. Moje wymiary: 57 cm i 2960 g. Buziaczki dla rodziców: Agnieszki i Andrzeja z Lubomi. Jak tylko podrosnę będę się bawił z moją dziesięcioletnią siostrzyczką Joasią.

Oczka otworzyłem 14 marca o godz. 23.35. Rodzice, Anna i Bogdan Foryccy, wybrali dla mnie imię Karol. Po urodzeniu ważono mnie i mierzono, a oto wyniki: 54 cm i 3540 g. Mam jeszcze kochaną siostrzyczkę Wiktorię, która ma 3,5 roku. Jesteśmy mieszkańcami Wodzisławia Śl.

Świat przywitał mnie 11 marca o godz. 4.00. Nazywam się Oliwier Pawelec, moje wymiary: 50 cm i 2700 g. W domu, w Radlinie, zamieszkam razem z moją kochaną mamusią Elżbietą.

Mama nie mogła się już doczekać, kiedy weźmie mnie na ręce, no i stało się to 16 marca o godz. 4.55. Nazywam się Jakub. Jestem nowym mieszkańcem Skrzyszowa. Moje wymiary: 54 cm i 3440 g. Jestem synem Wiolety i Adama. W domu czekają na mnie jeszcze trzynastoletni Łukasz i ośmioletni Dawid.

Nazywam się Natalia Grzeszczyk, świat zobaczyłam po raz pierwszy 14 marca, kiedy na zegarze wybiła 20.10. Po urodzeniu ważyłam 2700 g i mierzyłam 51 cm. Jestem córką Beaty i Jarosława ze Skrzyszowa.

  • Numer: 12/13 (269/270)
  • Data wydania: 22.03.05