Czwartek, 23 maja 2024

imieniny: Iwony, Emilii, Dezyderiusza

RSS

Noworodki

01.03.2005 00:00
                 
Cześć, mam na imię Małgorzata, jestem córką Moniki i Tomasza Grym ze Skrbeńska. Oczka otworzyłam 7 lutego, kiedy na zegarze wybiła 17.00. Moje wymiary: 52 cm i 3190 g.

Pozdrawiam czytelników Nowin Wodzisławskich! Nazywam się Karolina Szaj, po urodzeniu w dniu 14 lutego o godz. 9.02., ważono mnie i mierzono, a oto moje wyniki: 54 cm i 3000 g. Jestem córeczką Ewy i Macieja z Czyżowic. W domu czeka na mnie szesnastoletni brat Wojtek.

Cześć, nazywam się Karol Gaca. Urodzinki będę obchodził 17 lutego, gdyż urodziłem się tego dnia o godz. 21.30. Moje wymiary: 54 cm i 2900 g. Buziaczki dla rodziców: Hanny i Jakuba z Radlina. Jak tylko podrosnę będę się bawił z moim dwuletnim braciszkiem Szymonem.

Witam, nazywam się Maciej, jestem nowym mieszkańcem Wodzisławia Śl. Pierwszy krzyk wydałem 8 lutego o godz. 5.40. Moje wymiary: 54 cm i 3450 g. Jestem pierwszym dzieckiem Aleksandry i Sebastiana Kowalskich.

Cześć, nazywam się Szymon Bartos. Urodziłem się 15 lutego o godz. 2.00. Moje wymiary: 56 cm i 3550 g. Buziaczki dla całej rodzinki, rodziców Ewy i Rafała oraz mojego rodzeństwa: dziewięcioletniego Wojtka i sześcioletniej Sylwii. Wszyscy jesteśmy mieszkańcami Rydułtów.

Oczka otworzyłam 16 lutego o godz. 12.50. Rodzice, Sabina i Grzegorz Kranc, wybrali dla mnie imię Julia. Po urodzeniu ważono mnie i mierzono, a oto wyniki: 52 cm i 2750 g. Mam jeszcze dwie kochane siostrzyczki siedmioletnią Natalię i czteroletnią Kingę. Jesteśmy mieszkańcami Rydułtów.

Świat przywitał mnie 15 lutego o godz. 3.35. Nazywam się Maciej Klóska, moje wymiary: 53 cm i 3200 g. W domu, w Radlinie, zamieszkam razem z rodzicami: Martą i Pawłem.

Mama nie mogła się już doczekać, kiedy weźmie mnie na ręce, no i stało się to 14 lutego o godz. 22.30. Nazywam się Jakub Szóstek, jestem mieszkańcem Pszowa. Moje wymiary: 54 cm i 3500 g. Jestem synem Kamili i Zbigniewa.

Nazywam się Emilia Magoń, świat zobaczyłam po raz pierwszy 18 lutego, kiedy na zegarze wybiła 11.15. Po urodzeniu ważyłam 3650 g i mierzyłam 55 cm. Jestem córką Lucyny i Ireneusza z Wodzisławia Śl. W domu czeka na mnie jeszcze siostrzyczka Kinga.

  • Numer: 9 (266)
  • Data wydania: 01.03.05