Władcy rakietek

16.11.2004 00:00
Wodzisławscy tenisiści bardzo dobrze wypadli w rozgrywanym po raz dwudziesty drugi Turnieju Miast w Chorzowie. Osiemnastu tenisistów stołowych reprezentowało Wodzisław Śl. w finale XXII Turnieju Miast. Zawody odbyły się w Chorzowie. Dziewięciu z wodzisławian zakwalifikowało się do decydujących ósemek w swoich kategoriach wiekowych. W grupie wiekowej od 31 do 45 lat najlepszy okazał się Jacek Balawajder. Na drugim miejscu znalazł się Bogusław Balawajder, szóste miejsce w tej grupie zajął Sławomir Marzec, siódme - Marek Kaczorek. Z kolei Janusz Makowski wywalczył ósmą pozycję w kategorii od 46 do 60 lat.   W grupie powyżej 61 lat na pierwszym miejscu znalazł się Stanisław Stebel, czwartą pozycję zajął Ernest Styrnol, piąte miejsce przypadło w udziale Antoniemu Szwabowi, a siódme wywalczył Jan Rozkosz. (izis)
  • Numer: 47 (251)
  • Data wydania: 16.11.04