Jak Polonia z Polonią

26.10.2004 00:00
Dwie Polonie - Marklowice i Łaziska spotkały się w sobotę na marklowickim boisku. W tej potyczce gospodarze niespodziewanie ponieśli porażkę.
Była to zarazem pierwsze przegrana marklowiczan na własnym boisku w tej rundzie. Mecz zakończył się wynikiem 3:1. My mieliśmy kilkadziesiąt okazji do strzelenia bramek, a wykorzystaliśmy tylko jedną, a goście mieli tylko trzy i wykorzystali  je wszystkie - stwierdzili po meczu kibice marklowickiej Polonii.

Jedyną bramkę dla Marklowic strzelił w 11 minucie Dariusz Halszka. Gole dla drugiej Polonii padły w 8, 34 i 80 minucie.Teraz będziemy szukali tych sześciu punktów w kolejnych meczach - zapowiada Jacek Skupień, prezes Polonii Marklowice.

Do końca tej rundy Polonii pozostały jeszcze trzy mecze: z MKS-em Mikołów, MK Katowice oraz