Czwartek, 16 maja 2024

imieniny: Andrzeja, Jędrzeja, Adama

Derby powiatu

01.06.2004 00:00
Dariusz Halszka z Polonii Marklowice dosłownie w ostatniej chwili strzelił decydującego gola. Poszczęściło się czwartoligowej drużynie Polonii Marklowice w derbowym meczu z Przyszłością Rogów. W sobotni wieczór podopieczni Leszka Powiecko wygrali na swoim boisku 1:0.
Decydujacą bramkę zdobył w ostatniej minucie spotkania wytrawny strzelec, Dariusz Halszka. Obie drużyny grały ambitnie i do końca nie ustępowały sobie pola. Pierwsza połowa należała do Przyszłości, która w swoim stylu umiejętnie prowokowała przeciwnika szybkimi i zwartymi akcjami. Na miano bohatera spotkania zapracował sobie jednak bez wątpienia Dawid Mika, bramkarz marklowiczan, który doskonale radził sobie z mocnymi strzałami. Ten mecz był dla nas także formą sprawdzianu przed nowym sezonem, wypróbowaliśmy w nim kilku młodych zawodników - powiedział Jan Adamczyk, trener Przyszłości.