Świąteczny turniej

12.11.2003 00:00
Z okazji Święta Niepodległości w sobotę 8 listopada w Szkole Podstawowej nr 10 TKKF „Relaks” zorganizował turniej tenisa stołowego, w którym wystartowało 24 zawodników.
Zawody podzielono na 4 kategorie. W kategorii do 15 lat I miejsce zajął Łukasz Kozielski z Wodzisława, II - Dawid Dragon, zaś III - Szymon Data. W kat. 16-50 lat I - miejsce wywalczył Janusz Makowski, II - Jacek Balawajder, III - Krzysztof Badowski, IV - Kazimierz Franiczek z Syryni. W kategorii powyżej 60 lat bezkonkurencyjny okazał się Stanisław Stebel, II - Stanisław Tutak, III - Wojciech Kaptur, zaś na IV miejscu uplasował się Antoni Szwab. W kategorii „Open” wygrał Jacek Balawajder, II - Krzysztof Badowski, III - Janusz Makowski. Nagrody i dyplomy dla zawodników ufundował referat sportu Urzędu Miasta Wodzisław. Następny świąteczny turniej odbędzie się z okazji „Barbórki” 6 grudnia o godz. 9.00. Natomiast 23 listopada tenisiści „Relaksu” wyjeżdżają na finał „Turnieju Miast” do Gliwic. Wyjazd z parkingu przy szpitalu o godz. 8.00.