Wtorek, 21 maja 2024

imieniny: Kryspina, Wiktora, Jana

Kolejne punkty

08.10.2003 00:00
W niedzielnym turnieju tenisa stołowego zawodnicy z TKKF „Relaks” z Wodzisławia wystartowali w I Grand Prix Chorzowa i w II Grand Prix w Rybniku. W kategorii 25-50 lat turnieju chorzowskiego I - miejsce zajął Janusz Makowski, IV - miejsce Bogusław Balawajder, a V - Marek Kaczmarek. W kategorii powyżej 50 lat, na czwartym miejscu uplasował się Wojciech Kaptur. Na podium w kategorii „Open” uplasował się Bogusław Balawajder zajmując III miejsce, kolejne miejsca zajęli Janusz Makowski i Marek Kaczorek.
W rybnickim Grand Prix w drugiej rundzie Jacek Balawajder zajął drugie miejsce, czyli jedno niżej niż w poprzednim, zaś w kategorii powyżej 40 lat na pierwszym miejscu uplasował się Krzysztof Badowski, a IV - Leszek Górka