Piątek, 17 maja 2024

imieniny: Sławomira, Paschalisa, Weroniki

RSS

Noworodki

26.03.2003 00:00
  • Dzień dobry, nazywam się Martynka Brzęczyk. Urodziłam się 26 lutego o godz. 12.20. Moje wymiary: 54 cm
    i 3100 g. Jestem pierwszym dzieckiem Sabiny i Jerzego z Lubomi.
  • Cześć, nazywam się Natalia Jagusiak. Świat zobaczyłam po raz pierwszy 20 lutego o godz. 15.05. Moje wymiary: 55 cm i 3200 g. Jestem pierwszym dzieckiem Magdaleny i Mariusza z Jastrzębia Zdroju.
  • Witam, nazywam się Jakub Romanowski. Świat zobaczyłem po raz pierwszy 22 lutego o godz. 3.10. Moje wymiary: 54 cm
    i 3100 g. Buziaki dla rodziców: Bożeny i Wojciecha z Radlina. Jak podrosnę, to będę się bawił z moim rodzeństwem: Anetą i Patrykiem.
  • Cześć, jestem synem Katarzyny i Roberta Zagrabów z Radlina. Rodzice nie wybrali jeszcze dla mnie imienia. Swoje urodzinki będę obchodził 26 lutego, bo urodziłem się tego dnia o godz. 12.45. Moje wymiary: 53 cm i 2850 g.
  • Witam, nazywam się Nicola Hluchnik. Świat przywitał mnie 26 lutego o godz. 8.50. Moje wymiary: 58 cm i 3800 g. Buziaki dla rodziców: Joanny i Leszka ze Skrzyszowa oraz mojej siostrzyczki Angeliki.
  • Dzień dobry, nazywam się Ksawery Szpara. Świat zobaczyłem po raz pierwszy 3 marca o godz. 9.15. Moje wymiary: 59 cm i 3400 g. Całuski dla rodziców: Agnieszki i Zbigniewa z Pielgrzymowic. Jak podrosnę, to będę się bawił z moim braciszkiem Kacprem.
  • Dzień dobry, nazywam się Bartosz Galczak. Mama pierwszy raz wzięła mnie na ręce 26 lutego o godz. 9.10. Moje wymiary: 55 cm i 3100 g. Jestem pierwszym dzieckiem Aleksandry i Marcina z Jastrzębia Zdroju.
  • Cześć, jestem synem Celiny i Sławomira Lenczyków z Bluszczowa. Rodzice nie wybrali jeszcze dla mnie imienia. Swoje urodzinki będę obchodził 1 marca, bo urodziłem się tego dnia o godz. 23.40. Moje wymiary: 49 cm i 2450 g. Jak podrosnę, to będę się bawił z moją siostrzyczką Natalią.
  • Dzień dobry, nazywam się Marcin Kolorz. Mama urodziła mnie 4 marca o godz. 18.00. Moje wymiary: 54 cm i 3150 g. Buziaki dla rodziców: Justyny i Marka z Syryni oraz mojego siedmioletniego braciszka Wojtka.
  • Witam, nazywam się Martynka Czyż. Mama pierwszy raz wzięła mnie na ręce 26 lutego o godz. 10.15. Moje wymiary: 53 cm i 3840 g. Buziaki dla rodziców: Aleksandry i Grzegorza z Wodzisławia Śl. Jak podrosnę, to będę się bawiła z moim braciszkiem Dawidkiem.
  • Cześć, nazywam się Simona Baron. Świat przywitał mnie 4 marca o godz. 0.15. Moje wymiary: 50 cm i 2850 g. Pozdrawiam rodziców: Dorotę i Przemysława z Niedobczyc oraz braciszka Sebastiana.
  • Witam, nazywam się Julia Herok. Mama pierwszy raz wzięła mnie na ręce 4 marca o godz. 21.25. Moje wymiary: 51 cm
    i 2700 g. Jestem pierwszym dzieckiem Ilony i Marka z Kobyli.
  • Witam, nazywam się Emilia Rojczyk. Świat zobaczyłam po raz pierwszy 3 marca o godz. 23.35. Moje wymiary: 54 cm i 3250 g. Jestem córką Bernadety i Sebastiana z Rydułtów.
  • Dzień dobry, mam na imię Mateusz. Mama po raz pierwszy zobaczyła mój uśmiech 6 marca, kiedy na zegarze wybiła 18.05. Moje wymiary: 59 cm i 4390 g. Buziaki dla rodziców: Justyny i Janusza Wawrzycznych z Wodzisławia Śl. Jak podrosnę, to będę się bawił z moim braciszkiem Marcinem.
  • Cześć, nazywam się Milena Ryś. Świat zobaczyłam po raz pierwszy 6 marca, kiedy na zegarze wybiła 9.00. Moje wymiary: 50 cm i 2550 g. Jestem pierwszym dzieckiem Weroniki i Adriana z Pszowa.
  • Dzień dobry, nazywam się Jakub Fibic. Pierwszy raz uśmiechnąłem się do mojej mamusi 5 marca o godz. 13.55. Moje wymiary: 54 cm i 3610 g. Jestem pierwszym dzieckiem Moniki i Adriana z Lubomi.
  • Witam, nazywam się Dominik Olechowicz. Mama pierwszy raz usłyszała mój płacz 5 marca o godz. 19.10. Moje wymiary: 48 cm i 2400 g. Buziaki dla rodziców: Joanny i Tomasza z Wodzisławia Śl. oraz mojego braciszka Kamila.
  • Witam, nazywam się Oskar Mendla. Mama urodziła mnie 5 marca o godz. 9.15. Moje wymiary: 53 cm i 2900 g. Jestem pierwszym dzieckiem Agaty i Krzysztofa z Wodzisławia Śl.
  • Cześć, nazywam się Sonia Kura. Mama pierwszy raz zobaczyła mój uśmiech 5 marca o godz. 0.15. Moje wymiary: 54 cm i 3390 g. Jestem pierwszym dzieckiem Grażyny i Zenona z Krzyżkowic.
  • Witam, nazywam się Wiktoria Klug. Mama pierwszy raz wzięła mnie na ręce 5 marca o godz. 11. 25. Moje wymiary: 53 cm
    i 2950 g. Pozdrawiam rodziców: Halinę i Piotra z Wodzisławia Śl. oraz rodzeństwo: Anię, Krzysztofa, Pawła i Szymona.
  • Witam, nazywam się Martyna Smusz. Mama pierwszy raz wzięła mnie na ręce 5 marca o godz. 3.35. Moje wymiary: 55 cm i 3370 g. Buziaki dla rodziców: Beaty i Aleksandra z Turzy Śl. W domu czeka na mnie rodzeństwo: Łukasz, Michał i Dominika.
  • Witam, mam na imię Karolina. Świat zobaczyłam po raz pierwszy 7 marca o godz. 12.35. Moje wymiary: 55 cm i 3200 g. Buziaki dla rodziców: Joanny i Piotra Palików z Gorzyczek. Jak podrosnę, to będę się bawiła z moją siostrzyczką Anetką.
  • Numer: 13 (165)
  • Data wydania: 26.03.03