imieniny: Kryspina, Wiktora, Jana

Klan Balawajderów na czele

19.03.2003 00:00
Turniej Grand Prix Wodzisławia Śl. w tenisie stołowym zakończony.
16 marca odbył się ostatni turniej tenisa stołowego o Grand Prix Wodzisławia Śl. Organizatorami byli: TKKF „Relax” i referat sportu Urzędu Miasta. Przez prawie trzy godziny 25 uczestników w wieku od 8 do 67 lat walczyło o punkty. W kategorii do 15 lat I miejsce zajął Paweł Balawajder, II Rafał Pyszny, a III Tymoteusz Golec. W tej kategorii w ostatnim turnieju wystartowało tylko trzech uczestników. W grupie od 16 do 50 lat zwycięzcami okazali się: I miejsce Krzysztof Wadowski, II Bogusław Balawajder, a III Stanisław Malcher. W grupie powyżej 51 lat najlepsi byli: I miejsce - Stanisław Stebel, II Stanisław Tutak, a III Franciszek Mrozik. W kategorii open mógł wystąpić każdy, tu nie liczył się wiek, ale umiejętności. I miejsce zajął Bogusław Balawajder, II Wojciech Kaptur, a III Stanisław Tutak.

Po pięciu kolejkach turnieju ostateczna klasyfikacja przedstawia się następująco: kategoria do 15 lat: I Paweł Balawajder, II Rafał Pyszny, III Ariel Glenc; w grupie 16 - 51 lat: I Jacek Balawajder, II Krzysztof Wadowski, III Bogusław Balawajder; w kategorii powyżej 51 lat: I Wojciech Kaptur, II Stanisław Stebel, III Antoni Szwab; w kategorii open zwyciężyli: I Bogusław Balawajder, II Krzysztof Badowski, III Jacek Balawajder.