Niedziela, 19 maja 2024

imieniny: Iwa, Piotra, Celestyna

Porażka Unii Racibórz w Jasienicy

01.05.2018 00:00 red.

Zespół Piotra Haudera wrócił z wyjazdu bez punktów. Co gorsza, przegrał z rywalem sąsiadującym w tabeli. Drzewiarz Jasienica wygrał 3:0.

Była to 10. porażka w sezonie, która zepchnęła unitów na trzecie miejsce od końca w tabeli IV ligi. Do przerwy w Jasienicy było bezbramkowo. W drugiej części meczu Drzewiarz strzelił pierwszą bramkę po ośmiu minutach. Na listę strzelców wpisał się Paweł Chojnacki. 15 minut później gospodarze prowadzili już 2:0 po golu Artura Sawickiego. Raciborską Unię dobił Dariusz Łoś na dwie minut przed końcem regulaminowego czasu gry.

1 maja kolejny mecz Unii. Na stadionie przy Srebrnej zagra z Decorem Bełk (godz. 17.00).