Poniedziałek, 29 lipca 2024

imieniny: Marty, Olafa, Beatrycze

RSS

Szeryf Kuźni Raciborskiej z koszem słodyczy

27.03.2018 00:00 red.

19 marca, podczas sesji rady miasta i gminy, burmistrz Paweł Macha oraz przewodnicząca rady Sabina Chroboczek–Wierzchowska pożegnali Henryka Linka, który odszedł na emeryturę, a przez ostatnie lata pełnił funkcję Komendanta Komisariatu Policji w Kuźni Raciborskiej. Odchodzący na emeryturę komendant przedstawił samorządowcom swojego następcę, którym został Marek Ryszka.

H. Linek i jego praca został wysoko oceniony przez władze miasta i został poproszony o dalszą obecność w życiu miasta i gminy. Za jego kadencji komisariat w Kuźni Raciborskiej zdobył pierwsze miejsce w województwie pod względem zapewnionego bezpieczeństwa i działalności policji. – Panu Markowi życzymy wszystkiego dobrego – życzyli samorządowcy nowemu komendantowi, z nadzieją na kontynuację tych wyników. – Przepracowałem w Kuźni 20 z 27 lat mojej służby. Dziękuję państwu za to, że zawsze daliście mi odczuć, że jestem wśród swoich, że razem tworzymy coś dobrego dla naszego miasta. To bardzo ważne dla funkcjonariusza i są tego wyniki – powiedział H. Linek. Swojemu następcy, który przez ostatni rok pełnił funkcję zastępcy kuźniańskiego komendanta, życzył wytrwałości i równie dobrego kontaktu z samorządem i mieszkańcami.

(woj)

  • Numer: 13 (1345)
  • Data wydania: 27.03.18
Czytaj e-gazetę