Zapaśnicy Unii wrócili z medalami

14.06.2016 00:00 QLA

ZAPASY. Trzy brązowe medale, to dorobek zapaśników MKZ Unia Racibórz podczas odbywających się w Kostrzynie (10-11.06) – Międzynarodowych Mistrzostw Polski Kadetów w zapasach w stylu klasycznym.

Trzecie miejsce w swoich kategoriach wagowych zajęli Michał Michniewicz (54 kg), Gracjan Głogiewicz (63 kg) i Mariusz Tochwin (69 kg). Ponadto na miejscach punktowanych zawody ukończyli Tomasz Wawrzyńczyk, który zajął 5. miejsce w kat. 100 kg oraz Krzysztof Prasek – 7. miejsce w kat. 63 kg. Z kolei Kamil Kremer rywalizację w kat. 58 kg ukończył na 10. miejscu, a Filip Świerczewski zajął 12. miejsce w wadze 69 kg. Wszyscy zapaśnicy Unii są na co dzień uczniami Zespołu Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego w Raciborzu. W klasyfikacji drużynowej Miejski Klub Zapaśniczy Unia Racibórz został sklasyfikowany na 7.miejscu.