Poniedziałek, 29 lipca 2024

imieniny: Marty, Olafa, Beatrycze

RSS

Salon szaf w stolarni G&G Kolasa

26.04.2016 00:00 red

Tam gdzie do niedawna znajdowała się stara stolarnia znanej, przede wszystkim z zabudowy kuchni, raciborskiej firmy G&G Kolasa, wyrósł elegancji salon firmowy Raumplus. Uroczyste jego otwarcie, właściciel Grzegorz Kolasa zainicjował tradycyjnym przecięciem wstęgi.

Tym samym firma G&G Kolasa wpisała się na długą, bo tworzoną przez 65 showroomów na świecie, listę dystrybutorów znanej niemieckiej firmy Raumplus, specjalizującej się w produkcji drzwi przesuwnych, systemów szaf wnękowych, wolno stojących i systemów do zabudowy.

Otwarcie salonu, jak podkreślił Grzegorz Kolasa, niemal zbiegło się z półwieczem istnienia jego firmy, jednocześnie rozpoczynając nowy rozdział w rodzinnej działalności.

– Często dowiadywaliśmy się od naszych klientów, że po zamówieniu kuchni, wybierają się szukać szaf. Kiedy kolejny raz to usłyszałem postanowiłem i tym się zająć. Jednak sprzedaż szaf z katalogów nie udaje się, klient musi je zobaczyć, dotknąć i wypróbować, jak sprawdzają się w użytkowaniu. Ponieważ mam doświadczenie w zabudowie, z firmą Raumplus było nam po drodze – tłumaczy Grzegorz Kolasa.

(ewa)

  • Numer: 17 (1249)
  • Data wydania: 26.04.16
Czytaj e-gazetę