Poniedziałek, 29 lipca 2024

imieniny: Marty, Olafa, Beatrycze

RSS

Przedłużenie terminu

15.03.2016 00:00 red

Konkurs „Mój wymarzony zawód”

W związku z licznymi prośbami szkół o przedłużenie terminu zgłaszania prac na konkurs „Mój wymarzony zawód” podjęliśmy decyzję o przedłużeniu terminu do 31 marca.

Przypomnijmy, organizowany przez Wydawnictwo Nowiny konkurs „Mój wymarzony zawód” adresowany jest do uczniów gimnazjów. Oczekujemy prac na temat zawodu, który chcielibyście wykonywać w przyszłości. Forma wypowiedzi konkursowej jest dowolna (pisemna, fotograficzna, plastyczna, film, prezentacja multimedialna, strona internetowa lub inna). Na autorów najlepszych prac czekają atrakcyjne nagrody:

1. miejsce – notebook Dell Inspiron 15,6”,

2. miejsce – smartfon Samsung Galaxy S5 Neo,

3. miejsce – kamera sportowa Ricoh WG-M,

wyróżnienia – bony o wartości 100 zł każdy do wykorzystania w sieci EMPiK.

Na prace konkursowe czekamy do końca marca (zgłoszenie powinno zawierać: tytuł pracy, imię i nazwisko autora, nazwę i numer szkoły, imię i nazwisko nauczyciela, jeśli praca została wykonana pod jego kierunkiem, telefon kontaktowy do autora i nauczyciela lub wychowawcy). Można je dostarczyć osobiście/pocztą do siedziby Wydawnictwa Nowiny (47-400 Racibórz, ul. Zborowa 4) lub pocztą elektroniczną na adres zawodowcy@nowiny.pl (załącznik do 5 Mb lub link do dysku sieciowego).

O terminie rozstrzygnięcia konkursu oraz wręczenia nagród poinformujemy odrębnym pismem.

(red)

  • Numer: 11 (1243)
  • Data wydania: 15.03.16
Czytaj e-gazetę