Poniedziałek, 29 lipca 2024

imieniny: Marty, Olafa, Beatrycze

RSS

Piórem naczelnego

08.03.2016 00:00 red

Mariusz Weidner, Redaktor naczelny Nowin Raciborskich

Czas na Nowiny

Zjawiskowe mgnienie wiosny znalazło mnie przy sobotnich sprawunkach. Spotkałem sąsiada spacerującego i delektującego się świeżym powietrzem. Było ciepło, ludzie nie uruchomili pieców, więc kominowego smogu też się nie wdychało. Przed rokiem także zrobiło się tak ładnie w marcu. Z kolegami z pracy byliśmy wtedy na Zamku Królewskim w Warszawie. Ściskałem dłoń Mariusza Szczygła, słuchałem Henryka Wujca i fotografowałem się z Marzanną Zielińską. Same osobistości świata dziennikarstwa i polityki. Cieszyliśmy się z wyróżnień SGL Local Press. W tym tygodniu Nowiny znów pojawią się na tej gali. Eksperci z branży uznali, że nasz portal nowiny.pl jest jednym z najlepszych w całym kraju. Doceniono także projekt „Czas na zawodowców”, znany czytelnikom dzięki comiesięcznej wkładce do gazety. Proszę o zaciskanie kciuków w czwartek, w samo południe. Wtedy zapadną ostateczne rozstrzygnięcia. Znowu w pięknej, królewskiej scenerii. Nie byłoby tego wszystkiego bez Państwa, naszych wiernych Czytelników. Dzięki temu, że sięgacie po tygodnik i czytacie newsy w portalu możemy realizować różne, nieraz bardzo ambitne przedsięwzięcia. To bardzo cenne, że jesteśmy za to dostrzegani na arenie krajowej. Dobry przykład z Raciborza może przysłużyć się całej Polsce.

  • Numer: 10 (1242)
  • Data wydania: 08.03.16
Czytaj e-gazetę