Poniedziałek, 29 lipca 2024

imieniny: Marty, Olafa, Beatrycze

RSS

Za rok większe boiska

30.06.2015 00:00 QLA

W sobotę i niedzielę na boisku w Tworkowie rozegrano trzeciej edycję piłkarskiego turnieju dla najmłodszych. Z roku na rok turniej zyskuje na wartości.

– Myślę, że cały turniej można podsumować pozytywnie. Bardzo dużo drużyn, dzieci rywalizowało ze sobą na ciekawym poziomie. Poziom turnieju co roku idzie wyżej, najlepsze w tym jest to, że można na takim turnieju pograć z drużynami z którymi nie gra się na co dzień jak np. drużyny z Czech, Kluczborka czy Berlina i zawsze jest ta ciekawość jak oni zagrają. Najważniejsze żeby dzieci wyjeżdżając z Tworkowa były zadowolone i widziały chęć przyjechania w następnym roku. To dla nich robimy i jednak jak już każde z nich otrzymuje medal i dyplom, to są dumne. Nie ukrywam, że na takich turniejach dzieci cały czas nabierają nowe doświadczenia. Byłem cały czas obecny na turnieju i nawet niedzielna pogoda, która nie była najlepsza, była dla dzieci sprawą drugorzędną. Jedno wiem na pewno – w przyszłym roku musimy zrobić większe boiska – podsumował turniej główny organizator Piotr Mucha.

kozz

  • Numer: 26 (1207)
  • Data wydania: 30.06.15
Czytaj e-gazetę