Trampkarze z Pietrowic Wielkich zwycięzcami turnieju „Rainer CUP-2015”

03.03.2015 00:00 red

W Kuźni Raciborskiej odbył się kolejny w tym roku halowy turniej piłki nożnej.

Tym razem młodzież walczyła o puchar Firmy Heitkamp, a zawody nazwano „Rainer CUP-2015. W imprezie wzięło udział osiem drużyn z całego powiatu raciborskiego: dwie ekipy KS Stal Kuźnia Raciborska, Górki Śląskie, Pietrowice Wielkie, Dąb Gaszowice, Buk Rudy oraz dwa zespoły Unii Racibórz.

Zespoły podzielono na dwie grupy, z których do kolejnej fazy rozgrywek awansowały cztery ekipy. Poza meczem o trzecie miejsce i finałem, zespoły rywalizowały w meczach o siódme i piąte miejsce. W finale jeden z zespołów z Kuźni Raciborskiej pokonali przyjezdni z Pietrowic Wielkich 1:0. Poza trofeami drużynowymi wręczono również nagrody indywidualne. Najlepszym strzelcem zawodów został Jakub Moc ze Startu Pietrowice Wielkie, który zdobył sześć bramek, najlepszym bramkarzem obwołano Kamila Grycmana z Unii Racibórz, z kolei tytuł najlepszego zawodnika trafił w ręce Aleksandra Lacha z KS Stal I.