AZS Rafako wygrał z ZAKSĄ w sparingu

03.03.2015 00:00 red

Siatkarze drugoligowego AZS Rafako Racibórz w ramach przygotowań do fazy play-out rozegrali w czwartek mecz kontrolny z młodą drużyną ZAKSY Kędzierzyn-Koźle.

W składzie młodej ZAKSY brakowało kilku podstawowych graczy, ale początek spotkania należał właśnie do przyjezdnych. Ostatecznie pierwszy set meczu rozgrywanego w Arenie Rafako zakończył się po myśli siatkarzy AZS Rafako 25:23. Druga odsłona również należała do raciborskiego zespołu, który pokonał młodą ZAKSĘ 25:21. Trzecia partia była wyrównana do samego końca. Zacięta walka skończyła się po grze na przewagi i wygrali ją gospodarze 31:29. W związku z tym, że był to tylko kontrolny mecz to rozegrano jeszcze jednego seta. Tym razem wygrali zawodnicy z Kędzierzyna-Koźla, którzy zwyciężyli 25:22.