imieniny: Laury, Alberta, Marcjana

Szkoda straconego punktu

21.01.2014 00:00 red

Siatkówka – III liga kobiet

Na ostatnie spotkanie krzanowiczanki w rundzie zasadniczej wybrały się do Cieszyna. Przed meczem goście byli zdecydowanymi faworytami jednak na boisku nie było tego widać. Słabo skoncentrowane i rozluźnione krzanowiczanki zaczęły mecz fatalnie. Brak przyjęcia, zła zagrywka i nonszalancja w grze spowodowały, że gospodynie szybko prowadziły 1:0 w setach.

Od początku drugiej odsłony krzanowiczanki trochę poprawiły swoją grę i to w zupełności wystarczyło, by pokonać cieszynianki w dwóch setach i wyjść na prowadzenie 2:1.

Czwarta partia była dramatyczna i trzymała w napięciu do końca. Obie drużyny zdobywały punkty seriami. W końcówce jednak zaczęła się walka punkt za punkt, z której zwycięsko wyszły gospodynie wygrywając na przewagi.

W tie-breaku krzanowiczanki kontrolowały wynik do końca i przywiozły z Cieszyna dwa punkty. Jednak ten stracony jeden punkt może zadecydować o tym czy krzanowiczanki zagrają w półfinale III ligi.