Poniedziałek, 3 czerwca 2024

imieniny: Klotyldy, Leszka, Tamary

RSS

Fachowcy z firmy Kazimierza Wołka

24.01.2012 00:00 red

Henryk Machnik, sołtys Jankowic poruszył na ostatniej sesji rady miejskiej w Kuźni Raciborskiej sprawę zakręgowania rowu w Jankowicach. Sołtys mówił, że wykonawca prac, Kazimierz Wołek, w rozmowie telefonicznej zapewniał go, że roboty obejmują budowę studzienki. 

 

KUŹNIA RACIBORSKA, JANKOWICE. Zastępca burmistrza Bogusław Wojtanowicz przyznał, że roboty przy rowie zostały odebrane przez pracowników gminy. Natomiast studzienka nie wchodziła w zakres zleconych prac. – Możemy to zrobić w ramach robót bieżących – uspokajał burmistrz. 

Sołtys Machnik wyjaśnił, że bardziej niepokoi go to, że Kazimierz Wołek mówi mu jedno, a robi drugie. – Mówił mi żeby nie robić tego we własnym zakresie, bo potrzeba do tego specjalistycznej firmy. Natomiast ta specjalistyczna firma składała się z jego dwóch pracowników – mówił Henryk Machnik. – Mnie znów mówił coś innego – dziwił się burmistrz Wojtanowicz. 

Na koniec wątku sołtys Jankowic poprosił burmistrza o przygotowanie kosztorysu prac. – Szczególnie mnie interesuje ile kosztowało samo zakręgowanie rowu – podkreślił. Burmistrz Wojtanowicz obiecał przygotowanie dokumentów.

(woj)

 

  • Numer: 4 (1028)
  • Data wydania: 24.01.12