Deńca ze srebrem

22.03.2011 00:00 red
W czeskich Kobierzycach odbył się 32 Międzynarodowy Bieg Uliczny pod nazwą „Kobericka Dwacitka”.
Zawodnicy mieli do pokonania 20 km. Jedna pętla o pofałdowanej trasie przy licznych podbiegach i zbiegach wiodła przez 6 miejscowości. Przy słonecznej ale wietrznej pogodzie do biegu stanęło prawie 150 zawodników z Czech, Słowacji i dość liczna grupa z Polski. Jan Deńca z LKS Zryw Rudnik zajął 2 miejsce w kategorii 50-latków z czasem 1 godz. 18,15 minut,  Robert Antczak z UKS Pietrowice Wielkie był 4 w kategorii 30-latków z czasem 1 godz. 14,30 minut. Bieg ukończyli także Piotr Jeziorski z Tworkowa, Jerzy Dychała i Janusz Mrozek z Raciborza. Dwaj ostatni za 2 tygodnie wystartują w maratonie w Jerozolimie.