Unici zdominowali turniej w Lubomi

23.02.2010 00:00 (art, ak)
Turniej juniorów młodszych w Lubomii wygrali goście z Raciborza.
Dobiegły końca zmagania w turnieju juniorów młodszych, rozgrywanym w hali w Lubomi. 13 stycznia odbyła się tam ostatnia VI runda spotkań. Turniej zdominowały zespoły juniorów Unii Racibórz. Nieco lepiej w rozgrywkach zaprezentowała się Unia II i to ona została zwycięzcą turnieju, o 5 punktów wyprzedzając Unię I. Drużyna gospodarzy zajęła miejsce III, ale dla piłkarzy z Raciborza była tylko tłem, podobnie jak czwarta na mecie rozgrywek ekipa z Kuźni Raciborskiej. Do końca rozgrywek nie dotrwała drużyna Bogucic, która wycofała się po 10 kolejkach. Najlepszym strzelcem turnieju został Grzegorz Benedyk z Unii II Racibórz, który zdobył aż 42 bramki. Najlepszym zawodnikiem turnieju uznano Patryka Kurę z Silesii Lubomia, zaś bramkarzem Ryszarda Danielewicza ze Stali Kuźnia Raciborska.

W ostatniej rundzie rozgrywek LKS Silesia Lubomia pokonała KS Stal Kuźnia Raciborska 3:2, przegrała z OSiR KP Unia Racibórz I 1:6 i OSiR KP Unia Racibórz II 0:9.