Niedziela, 28 lipca 2024

imieniny: Aidy, Innocentego, Marceli

RSS

Sportowcy bawili się z Relaxem

02.02.2010 00:00 ma.w
29 stycznia w Domu Weselnym „Rege” w Bieńkowicach odbyła się studniówka klas maturalnych SMS-u. Na balu maturalnym bawili się uczniowie czterech klas. Do tańca 190 osobom przygrywał zespół „Relax” z Siedlisk.
Zuzanna Musioł – Sama sobie zrobiłam fryzurę, to moja druga studniówka, więc wiedziałam, co i jak. Sukienkę mam szytą na miarę z moich ulubionych kolorów - różowego i czarnego. Dobrze się bawimy z Michałem, który tańczy lepiej ode mnie. Jestem piłkarką i gram w UKS Gamów.
 
Michał Gieroń – Bardzo mi się podobają takie zabawy, szczególnie, gdy jestem z moją ukochaną osobą. Uwielbiam tańczyć więc wykorzystuję okazję by się pobawić. Też gram w piłkę nożną w Gamowie, ale w drużynie męskiej.
 
Sandra Meller – Z kupnem ubrania miałam wielki problem, musiałam długo szukać zanim coś odpowiedniego dla siebie znalazłam. Przed studniówką byłam u fryzjera i kosmetyczki około dwie godziny. Po maturze chciałabym studiować kosmetologię lub finanse i bankowość, ale to zależy od wyników matury.
 
Grzegorz Cichoń – Bardzo dobrze się bawimy na tym balu, lubię taniec i zawsze z Sandrą chodzimy na zabawy, jeśli tylko jest okazja.
 
Karina Pendziałek – Fryzurę robiłam w Olimpie, sukienkę kupiłam w sklepie specjalnie na studniówkę. Po skończeniu szkoły chciałabym być instruktorem jazdy konnej.
 
Dawid Stroka – Ubranie specjalnie na studniówkę kupiłem w salonie mody. Lubię tańczyć i takie imprezy. Fajnie się bawimy razem na studniówce. Jak zdam maturę chciałbym studiować wychowanie fizyczne.
  • Numer: 5 (929)
  • Data wydania: 02.02.10