Unia vs Europa – 4 wygrane, 1 remis

29.09.2009 00:00
Tenis Borussia Berlin – RTP Unia Racibórz 0:1
Kilka pierwszych minut zawodniczki Unii zmęczone podróżą początkowo nie potrafiły złapać właściwego rytmu gry. Każdy z zespołów miał swoje sytuacje do strzelenia bramki, ale ich nie wykorzystywał. Jedyny gol padł w 65 minucie po rzucie wolnym, wykonywanym przez Annę Żelazko. W przekroju całego meczu unitki były lepsze, więc zwycięstwo jest jak najbardziej zasłużone.

RTP Unia – USC Landhaus 3:3
RTP Unia była zespołem lepszym, do połowy wygrywała 3:0. Po połowie trener Trawiński wprowadził rezerwowe zawodniczki do gry i mecz zakończył się wynikiem remisowym. Unia cały czas kontrolowała przebieg gry na boisku.

Żylina – RTP Unia 1:3
W pierwszej połowie unitki miały zdecydowaną przewagę i pierwsze zdobyły gola. W drugiej piłkarki Unii nie grały już piłką tak jak w pierwszej połowie i zmarnowały sytuacje na strzelenie bramki. Rywalki nie były zbyt wymagającym przeciwnikiem w tym meczu.

Slavia Praga – RTP Unia 1:3
Mecz rozpoczął się od ostrego szturmu na bramkę Unii. Piłkarki Slavii grały bardzo szybko i agresywnie w początkowej fazie meczu około 20 minut. Potem inicjatywę przejęły piłkarki Unii i pierwsze strzelają bramkę. Unia grała bardzo dobrze, a Slavia Praga była bardzo wymagającym przeciwnikiem.

RTP Unia – Żylina 8:0
Piłkarki Unii grały szybko, składnie i co najważniejsze skutecznie. Przewaga unitek nie podlegała dyskusji. Bramek mogło być jeszcze więcej. Rywalki unitek zagrały słabo w tym meczu.