Pogromcy ze Studziennej

22.09.2009 00:00
LKS Studzienna zrobiła sobie ostre strzelanie i zasłużenie wygrała sobotnie spotkanie w klasie B na miejscowym boisku z LKS Lyski 6:2 (1:1).

W pierwszej połowie dominowali na boisku piłkarze z Lysek. Stwarzali więcej sytuacji podbramkowych, których nie wykorzystali oprócz akcji z 25 min., kiedy to Sznajder uderzył piłkę z 16 metrów i otworzył wynik tego spotkania na 1:0. 7 minut później wyrównuje z główki Matuszek i ustala wynik pierwszej połowy na 1:1.
Druga część gry to całkowita dominacja LKS Studzienna, która grała szybko i mądrze piłką i wykorzystywała stworzone sytuacje. W 51 min. w zamieszaniu w polu karnym na 2:1 strzelił Piechaczek. 4 minuty później Masny głową strzelił na 3:1. Najładniejszą bramkę meczu w 67 min zdobył z 20 metrów Ziętek w samo okienko bramki LKS Studzienna i było już tylko 3:2. Ale to było wszystko, na co było stać gości z Lysek. Za to ostatniego słowa nie powiedzieli piłkarze ze Studziennej, którzy strzelili jeszcze 3 bramki. Na 4:2 w 72 min. meczu z 5 metrów strzela Matuszek, na 5: 2 podwyższa Piechaczek, który dostał dobre podanie na wolne pole i wykorzystuje sytuację „sam na sam”. Ten sam zawodnik w 90 min. ustala wynik spotkania na 6:2.

Skład LKS Studzienna: Witeczek, Marcinek, Widenka, Frankowski, Szymiczek A, Cyranek, Jendrzejczyk, Matuszek, Piechaczek, Szymiczek R, Masny, rez.: Zientek, Tumulka, Siwoń, Psota, Keler, Lisowski, Koloch

Skład LKS Lyski: Kuczera, Gawliczek, Badura, Nieszporek, Miur, Ziętek, Machoczek, Sznajder, Dyczka, Gawlyta, Papierok, rez.: Dobrucki, Kolarczyk, Gryt

Bramki: 32, 72 min. Matuszek, 51, 84, 90 min. Piechaczek, 55 min. Masny - 25 min. Sznajder, 67 min Ziętek

Sędziowie: Benedykt Gomułka, Paweł Front, Mateusz Gaszka