Górki Śląskie wywiozły 3 punkty z Tworkowa

16.09.2008 00:00
W VI kolejce A klasy gospodarze przegrali 0:1 po golu w 72 minucie Andrzeja Krupy (11 bramka w sezonie).

Trener Michał Brachmański z LKS Górki Śląskie pochwalił gospodarzy za kilka groźnych kontr. – W drugiej połowie gra toczyła się pod naszą przewagę. Trudniej nam się gra na wyjazdach i ten mecz, mimo zwycięstwa, to potwierdził. Byli podopieczni (Brachmański trenował Tworków przez 4 lata) zagrali dobry mecz – stwierdził. Krzysztof Popławski, trener LKS Tworków, stwierdził, że przeciwnik zdobył przypadkowego gola. – Naszym celem na ten sezon jest utrzymanie. Przed nami już tylko jeden mecz z rywalem z górnej części tabeli, później mamy teoretycznie słabszych przeciwników – oznajmił. Składy: LKS Tworków: Mańczyk, Buba, Wojtek, Adamczyk, Malcharek (Paprocki), Hajowski, Pytlik, Wieder, Affa (68’ Mrozek), Rossa (75’ Wolnik), Pawlik. LKS Górki Śląskie: Kołakowski, Czorny, Panuś, Kwiatkowski, Sz. Sachs, Duda, Gorus (85’ Sznajder), Sombrowski, Kałuża (87’ Mikler), D. Sachs (90’ Musiolik), Krupa. Żółtymi kartkami ukarano: w 38 minucie Dawid Hajowski (Tworków) i 88 minucie Jarosław Panuś (Górki). Mecz prowadziła trójka sędziowska: Robert Derleta (główny) oraz Robert Wala i Paweł Guział.