Niedziela, 28 lipca 2024

imieniny: Aidy, Innocentego, Marceli

RSS

Letnia szkoła aktorska

29.07.2008 00:00
24 lipca w ramach akcji „Lato w mieście” w osiedlowym klubie Itaka przy ulicy Pracy, odbyły się zajęcia teratralno-ruchowe prowadzone przez Ewę Bryk-Nowakowską.
– Uczestnictwo w zajęciach jest dwolne, dzieci same zgłaszały chęć udziału. Jestem mile zaskoczona wielkim zaangażowaniem i umiejętnościami dzieciaków. Chcę by przez zabawę zapoznały się z aktorstwem i poźniej wykorzystały nabyte dziś umiejętności – mówi Ewa Bryk-Nowakowska. Przyszli aktorzy są bardzo zadowoleni z formy zajęć.
    
Akcja „Lato w mieście” potrwa do końca lipca. W tym czasie dzieci mogą korzystać z zajęć świetlicowych, wyjazdów na wycieczki, miejski basen oraz brać udział w różnych konkursach i zawodach. Organizatorem i sponsorem akcji jest SM „Nowoczesna”.


Wypowiedzi:

Jadwiga Osadców
Zajęcia realizowane są w ramach cyklu spotkania z teatrem. Ostanio dzieci mogły obejrzeć przedstawinie „O smoku” wystawione przez teatr „Własny” z Chorzowa.

Robert Łuckiewicz
Marzę o tym by w przyszłości zostać aktorem. Dzisiaj nauczyłem się kroków baletowych oraz ruchu na scenie.

Magda Hosny
Mnie najbardziej podoba się to, że będziemy mogli wykorzystać w szkole to, czego nauczyliśmy się tutaj.


(st.)

  • Numer: 31 (850)
  • Data wydania: 29.07.08