Niedziela, 28 lipca 2024

imieniny: Aidy, Innocentego, Marceli

RSS

Ford fiesta znalazł szczęśliwego właściciela

10.06.2008 00:00
W minioną sobotę o godz. 17.00 rozstrzygnięto atrakcyjny konkurs zorganizowany przez nowo otwartą Galerię Młyńską. Główną nagrodą był samochód marki Ford Fiesta.

Impreza podsumowująca konkurs była świetnie zorganizowana i zgromadziła wielu zainteresowanych. Startujący w konkursie, aby wziąć udział w losowaniu głównej nagrody, od 7 czerwca musieli zrobić w jednym ze sklepów mieszczących się na terenie galerii zakupy za minimum 100 zł, wypełnić kupon i wrzucić do urny. Można było również wylosować bony na zakupy o wartości 1000 i 500 zł.

Szczęśliwą zwyciężczynią konkursu i nową właścicielką Forda Fiesty została mieszkanka Chrzanowa – Anna Kielusiak.  Jak przyznała to jej pierwsza wygrana nagroda w życiu. – O konkursie dowiedziałam się, ponieważ pracuję w sklepie Reebook mieszczącym się w galerii. Jestem bardzo szczęśliwa, nie wierzyłam, że wygram – mówiła. Zwyciężczyni, aby zwiększyć szanse na wygraną wrzuciła do urny 5 kuponów. Nasza bohaterka ma też ból głowy. Okazuje się, że dzień przed wygraną odebrała kupiony wcześniej samochód. – No cóż prawdopodobnie go sprzedam – przyznaje.

Dla wszystkich, którym tym razem się nie udało, mamy dobrą wiadomość. Organizator imprezy zapewnia, że galeria planuje w przyszłości przygotowanie kolejnych konkursów z bardzo atrakcyjnymi nagrodami.

(M.K)

  • Numer: 24 (843)
  • Data wydania: 10.06.08