Sobota, 27 lipca 2024

imieniny: Natalii, Aureliusza, Jerzego

Dziesięć goli na Srebrnej, dwa dla gości

29.05.2007 00:00
Świetnie radzące sobie wiosną w I lidze „Zamłynie” Radom prowadziło od 2 minuty z unitkami 1:0.

Gole Sznyrowskiej (3) i Sęgi (2) zmieniły wynik do przerwy na 5:1 dla teamu Remigiusza Trawińskiego. W drugiej połowie przyjezdne też strzeliły gola, ale Sznyrowska, Konsek i Surma ustaliły rezultat na 8:2 dla „Unii”. – Bardzo ładną bramkę strzeliła Natalia Surma, w samo okienko z pierwszej piłki – chwalił zawodniczkę Trawiński. 6 czerwca w Rudach „Unia” gra baraż o awans do ekstraligi ze „Spartą” Lubliniec. Mecz rozpocznie się o godz. 17.00, po spotkaniu organizatorzy zapraszają na mały festyn. Unitki w środę przeprowadzą trening na boisku w Rudach. Na mecz wybierają się kibice z Raciborza – na przejazd autobusem, który przygotował klub, zapisał się już komplet pasażerów.