Niedziela, 28 lipca 2024

imieniny: Aidy, Innocentego, Marceli

RSS

Fotonowinki

20.02.2007 00:00
To ja, Maksymilian Mariusz Włodarczyk, synek Marii i Mariusza. Jestem ich pierwszym dzieckiem. Mój pierwszy oddech zaczerpnąłem 7 lutego o godz. 22.53. Ważyłem wtedy 3 kg i miałem 54 cm długości. Mieszkam w Raciborzu. Witajcie! Nazywam się Olivier Patryk Barcikowski. Świat przywitał mnie 7 lutego o godz. 10.25. Moi rodzice, Barbara i Patryk, są uszczęśliwieni! Jestem ich pierwszym dzieckiem. Po urodzeniu ważyłem 3300 g i miałem 57 cm. Mieszkam w Adamowicach. Ta śliczna dziewczynka na zdjęciu to ja, Wiktoria Borowik. Jestem córeczką Katarzyny i Piotra, ich pierwszą upragnioną pociechą! Świat ujrzałam 9 lutego o godzinie 13.50. Ważyłam 2250 g i miałam 49 cm długości. Mieszkam w Raciborzu. Cześć! To ja, Zosia Bugla! Jestem córeczką Kariny i Stefana, ich pierwszym dzieckiem. Przyszłam na świat 6 lutego o godz. 13.25. Ważyłam 2900 g przy długości 53 cm. Mieszkamy w Bluszczowie. Dzień dobry! To ja, Wiktoria! Swoimi narodzinami sprawiłam nieopisaną radość moim rodzicom, Darii i Romanowi Czekałom! Jestem ich trzecim dzieckiem. Przyszłam na świat 13 lutego o godzinie 1.35. Ważyłam 3200 g i miałam 56 cm długości. Mieszkam w Rudyszwałdzie. W domu czekają na mnie z niecierpliwością moje siostry – Oliwia i Mirelka. Dzień dobry! Mam na imię Paulina. Przyszłam na świat 7 lutego o godz. 3.35. Ważyłam 2760 g i miałam 55 cm. Bardzo kocham moich rodziców, Sylwię i Grzegorza Scheithauerów. Mieszkamy w Łańcach. Moich urodzin nie mogli się już doczekać babcia Anna i dziadek Klemens. Cześć! To ja, Andżelika Halamoda, córeczka Natalii i Andrzeja z Tworkowa, ich pierwsze dziecko. Na świat przyszłam 12 lutego o godz. 20.10. Ważyłam 2820 g i miałam 54 cm. Jestem synkiem Haliny i Pawła Prządkiewiczów. Przyszedłem na świat 11 lutego o godz. 9.10. Miałem 59 cm i 4020 g wagi. Pozdrawiam całą rodzinkę, a szczególnie mojego 4-!etniego braciszka Kubę. Mieszkam w Kuźni Raciborskiej. Cześć! To ja, Mariusz Rogowski, synek Agnieszki i Piotra. Przyszedłem na świat 12 lutego o godz. 19.20. Miałem 54 cm i 2880 g wagi. Rodzice bardzo się ucieszyli z moich narodzin. Jestem ich pierwszym dzieckiem. Mieszkamy w Raciborzu. Witajcie! Mam na imię Kinga. Na świat przyszłam 9 lutego o godzinie 10.15. Ważyłam 3500 g i miałam 55 cm. Mieszkam z rodzicami, Agnieszką i Pawłem Szotami, w Raciborzu. Jestem ich pierwszym dzieckiem. Nazywam się Ania Zwirecka. Moja mama Danuta zobaczyła mnie po raz pierwszy 6 lutego o godz. 13.30. Tatuś Krzysztof był zachwycony. Miałam 55 cm długości, a ważyłam 3060 g. Mam 6-letniego braciszka Jakuba. Mieszkamy w Rybniku.
  • Numer: 8 (774)
  • Data wydania: 20.02.07