Niedziela, 28 lipca 2024

imieniny: Aidy, Innocentego, Marceli

RSS

Ferie na łyżwach

13.02.2007 00:00
Międzyszkolny Konkurs na logo już rozstrzygnięty.

SP 18 miała zaszczyt gościć 8 lutego laureatów, organizatorów oraz sponsorów Międzyszkolnego Konkursu na logo „Zima w mieście”. Logo należało zaprojektować w dowolnym programie komputerowym, miało być czytelne i kolorowe oraz zawierać elementy charakterystyczne dla zimy i ferii. Ideą przedsięwzięcia było szerzenie wśród młodzieży wiedzy z dziedziny informatyki. Zwyciężczynią 10 już edycji konkursu została Karolina Święty, której praca przedstawiała łyżwy na tle herbu miasta. W dalszej kolejności uplasowali się Magdalena Starzyńska oraz Bartosz Bulenda. Nagrodami dla laureatów były multimedialne encyklopedie, gry edukacyjne oraz karnety bezpłatnego wstępu na raciborskie lodowisko i inne miejskie obiekty. Organizatorem konkursu był Wydział Edukacji, Kultury i Sportu Urzędu Miasta.

Karolina Święty – SP 18, kl. 6
Mój projekt przedstawia dlatego łyżwy bo sama bardzo lubię ten sport. Zrodzony w mojej głowie pomysł przelałam najpierw na papier a dopiero później zrobiłam go na komputerze. Stworzyłam go na lekcji informatyki.

Magdalena Starzyńska – Sp 18, kl. 6
Mój projekt to ludzik na łyżwach, który w rękach trzyma narty. Na łyżwach dlatego, że jest u nas lodowisko i sama często z niego korzystam. Projekty zawsze staram się robić sama.

B.S.

  • Numer: 7 (773)
  • Data wydania: 13.02.07