Sobota, 27 lipca 2024

imieniny: Natalii, Aureliusza, Jerzego

Miotali na pierwszą dziesiątkę

06.02.2007 00:00
Uzupełniamy informacje o medalistach ostatnich Mistrzostw Śląska (Brzeszcze, w styczniu) uczących się w raciborskiej SMS.

Podopieczna trenerki Joanny Skalik – Dominika Franiczek pchnęła, na tych zawodach, kulę na odległość 11,97 m, czym zapewniła sobie zwycięstwo. Gdyby taki rezultat powtórzyła na MP w Spale – zdobyłaby brązowy medal. Niestety zawodniczka rozchorowała się i w słabszej formie zajęła w Spale 5 miejsce. Dotychczasowy rekord życiowy Franiczek wynosi 12,10 m. Szóste pozycje wywalczyli na MP inni kulomioci z raciborskiej ZSOMS: Tomasz Janosz, Dawid Zakrzewski i Ewa Markiewicz. Na zdjęciu grupa podopiecznych Joanny Skalik, która trenuje pod okiem nauczycielki na odnowionej hali tartanowej.