imieniny: Andrzeja, Jędrzeja, Adama

Sprintem

17.10.2006 00:00
Jan na czele
Brydż. Najlepsze pary 8 turnieju na IMP’y: Klichta/R.Wojnarski, Jankowski/Mańka i Bondarewicz/Sawicki. W klasyfikacji Open Grand Prix Raciborza prowadzi Jan Glenz (161 PDF).

Biją do zera
Siatkówka. Młodziczki UKS Krzanowice wygrały I turniej II rundy rozgrywek wojewódzkich. Pokonały po 2:0 „Grom” Rybnik (do 5 punktów i 22) oraz UKS z Ustronia (do 19 i 16).

Derby dla Borucina
Tenis stołowy. W drugiej lidze „Naprzód” Boucin wygrał w Rogowie 7:3. Punktowali: Brauntsch i Szymik po 2.5 pkt, Merkel 1.5 i Czarny 0.5. W piątek „Naprzód” gra o 18.30 u siebie, w szkole.

Prawie mistrzowie
Piłka nożna. Kadra trampkarzy Podokręgu Racibórz prowadzona od tego sezonu przez Damiana Sergiela (piłkarz „Silesii” Lubomia), zajęła w Bielsku drugie miejsce w Mistrzostwach Śląska.

Trafić w dziesiątkę
Dart. 19 października w Pubie „Atmosphere” zaczyna nowy sezon SOD. Doszło do składu dwóch zawodników, na start gramy z „Kameleonem” Rybnik – mówi Jerzy Polok.
  • Numer: 42 (757)
  • Data wydania: 17.10.06