Sobota, 18 maja 2024

imieniny: Eryka, Aleksandry, Feliksa

RSS

Fotonowinki

03.10.2006 00:00
Cześć! Mam na imię Oliwia, jestem córeczką Elżbiety i Józefa Bednarzów, ich drugą pociechą, po 8-letnim Dawidzie. Przyszłam na świat 18 września o godz. 11.28. Ważyłam 2990 g przy długości 55 cm. Mieszkam w Raciborzu. Witajcie! To maleństwo na zdjęciu to ja, Kinga, córeczka Renaty i Marka Lejerów. Urodziłam się 17 września o godz. 19.15. Ważyłam 3 g przy długości 54 cm. Rodzice są bardzo szczęśliwi, że jestem już na świecie! Jestem ich pierwszym dzieckiem. Mieszkamy w Nieboczowach. To urocze maleństwo na zdjęciu to ja, Marta, córeczka Ewy i Mariusza Niemirowskich, ich pierwsze dziecko. Oczka po raz pierwszy otworzyłam 19 września o godz. 1.10. Po urodzeniu ważyłam 3550 g i miałam 54 cm. Mieszkam w Głubczycach. Cześć! To ja, Emilka, córeczka Katarzyny i Marka Paletów. Na świat przyszłam 19 września o godzinie 13.50. Ważyłam 3300 g i miałam 53 cm. Mam 4-letnią siostrzyczkę Julię. Mieszkamy w Lubomi. Ten przystojny kawaler na zdjęciu to ja, Michał! Moimi rodzicami są Ewelina i Grzegorz Piechullowie. Jestem ich pierwszym dzieckiem. Urodziłem się 18 września o godzinie 18.40. Po przyjściu na świat ważyłem 3250 g i miałem 54 cm. Jestem mieszkańcem Sławikowa. Ta śliczna dziewczynka na zdjęciu to ja, Natalia. Jestem córeczką Arlety i Michała Gawliców, ich drugim dzieckiem. Mamusia ujrzała mnie po raz pierwszy 18 września o godzinie 13.10. W dniu narodzin ważyłam 2800 g przy długości 56 cm. Mam siostrę Julię. Mieszkam w Wodzisławiu Śl. Jestem pierwszym dzieckiem Moniki i Sławomira Ryszków z Turzy Śląskiej. Świat ujrzałem 19 września o godzinie 14.35. Ważyłem 2980 g i miałem 54 cm długości. Cześć! To ja, Adaś, synek Barbary i Marka Scheithauerów, ich pierwsze dziecko. Po raz pierwszy otworzyłem oczka 18 września o 8.25. Miałem 55 cm długości, a ważyłem 3090 g. Świat jest taki zachwycający i chcę go jak najszybciej poznać! Jestem raciborzaninem. Hej, witajcie! Nazywam się Michał Sikora, a moi rodzice to Katarzyna i Zbigniew. Ujrzeli mnie po raz pierwszy 19 września. Przyszedłem na świat o 17.25. Ważyłem 3680 g przy długości 56 cm. W Gorzyczkach, gdzie mieszkamy, czeka już na mnie 7-letnia siostrzyczka Marzena. To ja, córeczka Krystyny i Krzysztofa Włodarzów, ich pierwszy upragniony skarb. Świat przywitał mnie 18 września o godz. 16.05. Po urodzeniu ważyłam 3380 g i miałam 57 cm. Mieszkam w Lubomi. Witajcie! Mam na imię Amelka. Urodziłam się 17 września o godzinie 13.20. Jestem córeczką Aleksandry i Artura Wąsików, ich pierwszym dzieckiem. Ważyłam 2620 g i miałam 52 cm. Mieszkam w Raciborzu.
  • Numer: 40 (755)
  • Data wydania: 03.10.06