Niedziela, 19 maja 2024

imieniny: Iwa, Piotra, Celestyna

Zapaśnicze remanenty

03.01.2006 00:00
Wyniki uzyskane przez zawodników MKZ „Unia” Racibórz podczas Międzynarodowego Turnieju Barbórkowego w Mysłowicach.
Dzieci: 32 kg – VII miejsce Tomasz Ersetic, VIII Denis Gruszka; 35 kg – II Adrian Rosik; 38 kg – III Mateusz Kałuża (Ocice); 42 kg – I Krzysztof Bańczyk, II Antoni Jabłoński; 53 kg – II Paweł Kubina (Ocice), III – Jerzy Jabłoński, IV – Daniel Hadamiec. „Unia” zwyciężyła klasyfikację drużynową w tej kategorii.

Młodzicy: 32 kg – I Jarosław Dżedżora, VI – Kamil Kubina (Ocice), VIII Jarosław Żołyński; 35 kg – II Szczepan Kobylarz; 38 kg – IV Mateusz Złoty; 47 kg – VII Wadim Łaszewicz, 53 kg – III Dawid Ersetic, IV – Adrian Iwańczyk, VI – Patryk Lazar; 59 kg – III Dominik Mazur; 66 kg – III Patryk Wramba; 85 kg – Kamil Hadamiec. „Unia” zwyciężyła klasyfikację drużynową w tej kategorii.

Kadeci: 54 kg – III Daniel Strachota; 63 kg – III Mateusz Wolny; 76 kg – I Jacek Kneć; 84 kg – V Wojciech Kudla; 84 kg – VI Damian Kłosek; 100 kg – I Wojciech Zieziulewicz. „Unia” zajęła II miejsce w klasyfikacji drużynowej w tej kategorii.

Juniorzy/seniorzy: 74 kg – II Adam Pluciński, III Aleksander Siorak; 120 kg – III Kamil Błoński. „Unia” zajęła II miejsce w klasyfikacji drużynowej w tej kategorii. W klasyfikacji generalnej unici zajęli w turnieju I miejsce przed Piotrkowem Trybunalskim i gospodarzami.

Trenerami raciborzan byli Piotr Szczeponiok i Ryszard Wolny (na zdjęciu przy pracy).

Wyniki uzyskane przez zawodników LKS Owsiszcze podczas tego turnieju.

Kadeci: 54 kg – X Mateusz Fojcik; 58 kg – XV Roman Mróz; 63 kg – XIV Bernard Kolonko; 76 kg – XIII Marcin Wystyrk. Trener Julian Bolewski nie wystawiał tym razem najmłodszych zawodników. Jego podopieczni, ze względów organizacyjnych mogli wziąć udział tylko w pierwszym dniu zawodów, gdzie walki trwały do wieczora. Ten rok trener uważa za udany, najlepiej zapaśnicy LKS wypadli na turnieju w Kędzierzynie Koźlu.