Niedziela, 28 lipca 2024

imieniny: Aidy, Innocentego, Marceli

RSS

Fotonowinki

23.08.2005 00:00
Cześć! Jestem córeczką Agnieszki i Romana Botorków, ich pierwszym dzieckiem. Mieszkam w Raciborzu. Postanowiłam zrobić niespodziankę mojej mamusi i zjawić się na świecie 13 sierpnia o godz. 23.35. Radość była niewyobrażalna! Miałam wtedy: 52 cm i 3300 g. Buziaczki dla wszystkich moich bliskich! Dzień dobry, mam na imię Dawid. Jestem synkiem Renaty i Andrzeja Herudów, ich pierwszym dzieckiem. Po urodzeniu miałem 54 cm i 3300 g. Swoje urodzinki będę obchodził 13 sierpnia. Przyszedłem wtedy na świat o godz. 8.23. Mieszkam w Pietrowicach Wielkich. To ja, Wiktoria! Witam wszystkich serdecznie! Nareszcie jestem wśród was i mogłam zobaczyć rodziców - Mirosławę i Damiana Drzymałów. Jestem ich pierwszą upragnioną pociechą. Ciekawa jestem piękna tego świata i mej miejscowości - Krzanowic. Na świat przyszłam świat 16 sierpnia o godz. 0.35. Ważyłam 3200 g przy długości 55 cm. Witam! Nazywam się Radosław Drabiniok. Jestem nowym mieszkańcem Rydułtów. Od 16 sierpnia mogę przyglądać się moim rodzicom - Renacie i Łukaszowi - i obserwować świat. A jest on bardzo ciekawy. Mamie i tacie na pewno zapadnie w pamięć moja waga i długość w dniu, gdy przyszedłem na świat (o godz. 9.10) - 2930 g i 55 cm. Jestem wszak ich pierwszą upragnioną pociechą! Całuski dla wszystkich! Paweł Rek - to właśnie ja! Mamusia nie mogła się już doczekać, kiedy weźmie mnie na ręce, no i stało się to 15 sierpnia o godz. 10.15. Ważyłem 3080 g i miałem 55 cm. Moi rodzice Irena i Grzegorz są uszczęśliwieni! Jestem ich drugim dzieckiem. Mam 3-letniego braciszka Piotrusia. Mieszkamy w Wodzisławiu Śląskim. Witajcie. To ja, Miłosz! Jestem synkiem Ewy i Macieja Makulików, ich pierwszym dzieckiem. Przyszedłem na świat 13 sierpnia o godz. 20.14. Po urodzeniu zważono mnie i zmierzono, a oto wyniki: 55 cm i 3160 g. Mieszkam w Raciborzu. Pozdrawiam wszystkich bliskich! Mam na imię Dawid. Od 12 sierpnia, a dokładnie od godz. 15.20 mogę przyglądać się mojej mamusi Gabrieli. Poznałem też już tatę Zbigniewa Tredera. W dniu narodzin miałem 3750 g i 57 cm.  Mieszkam w Górkach Śl. Moja kochana siostrzyczka Patrycja ma 13 lat. To ja, Sonia! Przyszłam na świat 15 sierpnia, dwadzieścia minut po północy. Ważyłam 2800 g przy długości 51 cm. Mama Iwona i tatuś Jarosław Krawczykowie oraz mój braciszek Oskar są bardzo szczęśliwi, że jestem z nimi. Mieszkamy w Raciborzu.
  • Numer: 34 (670)
  • Data wydania: 23.08.05