Sobota, 18 maja 2024

imieniny: Eryka, Aleksandry, Feliksa

RSS

Fotonowinki

16.08.2005 00:00
Dzień dobry, mam na imię Kamil. Jestem synkiem Sabiny i Marcina Janków z Raciborza. Po urodzeniu miałem: 53 cm i 3200 g. Swoje urodzinki będę obchodził 10 sierpnia. Przyszedłem wtedy na świat o godz. 2.20. Mam 4-letniego brata Patryka, którego na razie bacznie obserwuję z mojego łóżeczka. Cześć! Jestem synkiem Beaty i Roberta Schernerów, ich pierwszym dzieckiem. Mieszkam w Makowie. Postanowiłem zrobić niespodziankę mojej mamusi i zjawić się na świecie 9 sierpnia o godz. 5.00. Radość była niewyobrażalna! Miałem wtedy: 54 cm i 3400 g. Buziaczki dla wszystkich moich bliskich! To ja, Juliusz Zając! Witam wszystkich serdecznie! Nareszcie jestem wśród was i mogłem zobaczyć rodziców - Jolę i Adama. Ciekaw jestem piękna tego świata i mego miasta Raciborza, gdzie przyszedłem na świat 8 sierpnia o godz. 22.30. Witam! Nazywam się Sandra Salamin. Jestem nową mieszkanką Raciborza. Od 9 sierpnia mogę przyglądać się moim rodzicom - Patrycji oraz Marcinowi i obserwować świat. A jest on bardzo ciekawy. Mamie i tacie na pewno zapadnie w pamięć moja waga i długość w dniu, gdy przyszłam na świat (o godz. 17.45) - 3620 g i 55 cm. Jestem wszak ich pierwszą upragnioną pociechą! Całuski dla wszystkich! Mam na imię Julia. Świat przywitał mnie 9 sierpnia o godz. 20.50. Mamusia była uszczęśliwiona, zaś panie pielęgniarki bardzo miłe. Delikatnie położyły mnie na wadze, która wskazała 3020 g i zmierzyły - miałam całe 54 cm. Jestem córeczką Joanny i Jacka Segetów, ich pierwszym dzieckiem. Mieszkamy w Lubomi. Filip Myszogląd - to właśnie ja! Mamusia nie mogła się już doczekać, kiedy weźmie mnie na ręce, no i stało się to 9 sierpnia o godz. 13.40. Ważyłem 2680 g i miałem 55 cm. Moi rodzice Edyta i Józef są uszczęśliwieni! Jestem ich drugim dzieckiem. Mam 4,5-letnią siostrzyczkę Natalię. Mieszkamy w Wojnowicach. Witajcie. To ja, Nadia! Jestem córeczką Kornelii Kowalczyk-Mohamed i Hashiego Mohameda. Przyszłam na świat 8 sierpnia o godz. 19.45. Po urodzeniu zważono mnie i zmierzono, a oto wyniki: 56 cm i 3740 g. Mieszkam w Kuźni Raciborskiej. Pozdrawiam wszystkich bliskich!
  • Numer: 33 (696)
  • Data wydania: 16.08.05