Lepsi od ligi

22.02.2005 00:00
TKKF „Okap 2002” zorganizował dla młodzieży gimnazjalnej walentynkowy turniej w futsalu. Udział wzięło 6 raciborskich drużyn (G 1, 2, 3, 4, 5 i 6). Zwyciężyli chłopcy z Ostroga (skład: Rafał Dowhan, Marcin Łukoszek, Dawid Majewski, Mateusz Maksymowicz, Łukasz Menżyk, Stefan Posacki, Dawid Prekaniak, Michał Stroka, Tomasz Tokarski i Tomasz Zagrobelny) pod opieką Andrzeja Marcowa.
W finale pokonali G4 7:0. Przegrani wcześniej zajęli po dwóch zwycięstwach pierwsze miejsce w grupie, wystąpili w składzie: Artur Jaszczyszyn, Paweł Bożek, Tomasz Chobot, Jacek Kłosek, Maciej Kremzer, Przemysław Kulpa, Piotr Strzelec (opiekunowie: Grzegorz Wachowski i Radosław Sochacki). Najlepszym piłkarzem wybrano M. Strokę z G2. Nagrody fundowali: magistrat, OSiR i TKKF „Liga”, sędziowali i przygotowali zawody: Alojzy Ehring, Stefan Kachel i Marian Mruczyński. Po turnieju zwycięzcy zmierzyli się z drużyną HLPN - „Lepsi Okap 2002”, pokonując ją 5:3.