Niedziela, 19 maja 2024

imieniny: Iwa, Piotra, Celestyna

RSS

Noworodki

24.02.2004 00:00
     

Nazywam się Klaudia Drzał jestem córeczką Joanny i Sebastiana. Przyszłam na świat 26 stycznia o godz. 20.40. Po urodzeniu ważyłam 3190 g i mierzyłam 53 cm. Z rodzicami i rodzeństwem mieszkam w Kietrzu. W domu czekał na mnie brat Paweł, który ma półtora roku. Pozdrawiam wszystkich!

Witajcie wszyscy! Na imię mam Barte jestem synkiem Moniki i Artura Linków, ich pierwszą, z niecierpliwością oczekiwaną pociechą. Przyszedłem na świat 1 lutego o godz. 10.40. Ważyłem 2860 g przy długości 54 cm. Tatuś zabrał mnie i mamusię do domu w Pogrzebieniu. Z moich narodzin ucieszyły się również babcie - obie mają na imię Maria - oraz dziadkowie Eugeniusz i Henryk.

Na imię mam Wiktoria jestem córeczką Teresy i Kazimierza Fidlerów z Rudyszwałdu. Przyszłam na świat 3 lutego o godz. 18.40. Moje wymiary to 4070 g i 57 cm. W domu czekała już na mnie z niecierpliwością moja ukochana siostrzyczka Natalka, która ma 6 lat. Świat jest piękny!

Nazywam się Wiktoria Boczar jestem córeczką Agaty i Grzegorza, ich pierwszym dzieckiem. Zegar wskazywał godz. 15.35, kiedy postanowiłam 3 lutego ujrzeć świat. Mamusia i tatuś byli uszczęśliwieni. Ważyłam w dniu narodzin 3040 g i miałam 52 cm długości. Najbardziej lubię teraz jeść, spać, być przytulaną przez mamę oraz poznawać otaczających mnie ludzi i przedmioty. Mieszkam w Kietrzu.

Mam na imię Oliwia jestem córeczką Izabeli i Przemysława Slotoschów, ich pierwszym dzieckiem. Przyszłam na świat 4 lutego o godz. 21.40. Po narodzeniu ważyłam 3330 g i mierzyłam 55 cm, co miłe panie pielęgniarki od razu odnotowały.  Mieszkamy w Krzanowicach. Z moich narodzin ogromnie ucieszyły się również babcie Gertruda i Sylwia, dziadkowie Leonard i Zygmunt oraz prababcie Maria, Renata i Helena.

Mam na imię Natalia jestem córeczką Katarzyny i Sebastiana Urbańskich. Zegar wskazywał godz. 20.45, kiedy postanowiłam 2 lutego ujrzeć świat. Mamusia i tatuś byli uszczęśliwieni. Jestem ich pierwszym dzieckiem. Ważyłam w dniu narodzin 2800 g i miałam 53 cm długości, co usatysfakcjonowało wszystkich. Mieszkam w Raciborzu.

Witajcie wszyscy! Na pierwsze imię mam Kamil, na drugie Franciszek. Jestem synkiem Wiesławy i Piotra Ernstów, ich trzecim dzieckiem. Przyszedłem na świat 2 lutego, o godz. 22.00. Ważyłem 3750 g przy długości 57 cm. Tatuś jest zachwycony! Mam dwóch braci - to 10-letni Dawid i roczny Sebastian. Mieszkamy w Kuźni Raciborskiej.

Nazywam się Kevin Żurek. Przyszedłem na świat 4 lutego o godz. 14.35. Tym samym sprawiłem wspaniały prezent moim najbliższym! Po narodzeniu ważyłem 3670 g i mierzyłem 56 cm, co miłe panie pielęgniarki od razu zapisały w olbrzymiej księdze. Moi rodzice to Izabela i Adrian. Jestem ich drugim dzieckiem, po 7-letnim Patryku. Mieszkamy w Kuźni Raciborskiej.

Cześć! Mam na imię Olek. Jestem synkiem Edyty i Piotra Szymiczków, ich pierwszym dzieckiem. Przyszedłem na świat 3 lutego o godz. 12.40. Moje wymiary zadowoliły wszystkich: 3640 g i 56 cm. Rodzice są zachwyceni! Mieszkamy w Raciborzu.

  • Numer: 9 (619)
  • Data wydania: 24.02.04