Piątek, 17 maja 2024

imieniny: Sławomira, Paschalisa, Weroniki

RSS

Noworodki

08.10.2003 00:00
  • Witajcie wszyscy! Nazywam się Wiktoria Gawlik. Jestem córeczką Doroty i Macieja Gawlików, ich trzecią upragnioną pociechą. Przyszłam na świat 20 września o godz. 19.45. Ważyłam wtedy 2850 g przy długości 51 cm. Mieszkamy w Kuźni Raciborskiej.
  • 20 września był dla mojej mamusi Ilony i taty Bernarda Komorków dniem szczególnym, bowiem wtedy o godz. 23.10 przyszło na świat ich drugie dziecko, czyli ja Martynka! Ważyłam 3500 g przy długości 56 cm. Radość z moich narodzin była przeogromna! Mam 3-letnią siostrzyczkę Magdalenę. Mieszkamy w Baborowie.
  • Witajcie! Mam na imię Kuba. Urodziłem się 21 września o godz. 22.15. Ważyłem 3930 kg przy długości 58 cm. Moimi rodzicami są Elżbieta i Waldemar Kustos. Mam siostrzyczkę - Jessika skończy w grudniu 2 lata. Mieszkamy w Roszkowie.
  • Witajcie! To ja, Dobrosława. Przyszłam na świat 22 września o godz. 6.20. Ważyłam wówczas 3740 g przy długości 56 cm. Teraz przekonuję się, że świat jest piękny, o czym uprzedzała mnie mamusia, zanim się urodziłam. Jestem otoczona wielką miłością i czułością ze strony rodziców Danuty i Stanisława Szulców. Mieszkamy w Raciborzu. Pozdrawiam wszystkich!
  • Cześć! Mam na imię Daria. Jestem córeczką Beaty i Łukasza Janaczów, ich pierwszym dzieckiem. Są oni bardzo szczęśliwi, a to z tej przyczyny, że przyszłam na świat! Po raz pierwszy oczka otworzyłam 28 września w nocy - o godz. 3.30. Po urodzeniu ważyłam 3520 g i mierzyłam 57 cm. Mieszkamy w Raciborzu.
  • 2 października był jednym z najszczęśliwszych dni w życiu moich rodziców Katarzyny i Romualda Chorych. Wtedy bowiem przyszło na świat ich drugie dziecko, czyli ja - Natalia. Była godz. 11.45. Wkrótce panie pielęgniarki z radością oznajmiły mamie, że ważę 4250 g i mam 57 cm długości. Tatuś kiedy po raz pierwszy mnie ujrzał był bardzo wzruszony. Mam braciszka Michała. Skończył dwa lata i dziewięć miesięcy. Mieszkamy w Krzanowicach.
  • Witam wszystkich! Jestem córeczką Renaty i Przemysława Sobierajskich. Przyszłam na świat 3 października o godz. 4.55. Tego dnia moja mama nigdy nie zapomni, bowiem wtedy urodził się jej wielki skarb, pierwsze dziecko, czyli ja Karolina! Ważyłem 3600 g przy długości 55 cm. Tatuś jest mną zachwycony. Mieszkamy w Raciborzu.
  • Mam na imię Ola. Przyszłam na świat 2 października o godz. 9.46. Moimi rodzicami są Renata i Stanisław Stanowscy. Jestem ich drugim dzieckiem, po Sławku, który ma 10 lat. Po urodzeniu ważyłam 3885 g i mierzyłam 57 cm. Mieszkamy w Nieboczowach.
  • Numer: 41 (600)
  • Data wydania: 08.10.03