Dziewczyny odpadły

03.09.2003 00:00
W rozegranym przy okazji festynu charytatywnego (31 sierpnia) meczu Pucharu Polski w piłce nożnej kobiet RTP Unia Racibórz uległa u siebie Odrze-Unii Opole 2:3.
Rozstrzygnięcie przyniosła dopiero dogrywka. W regulaminowym czasie był remis 2:2. W 9 i 28 minucie szybsza od defensorek gospodarzy była Janina Ficoń, która dwukrotnie wpisała się na listę strzelców. Raciborzankom udało się strzelić w 31 minucie bramkę kontaktową (Konsek) a po przerwie dzięki samobójczemu trafieniu Nartowskiej doprowadzić do wyrównania. W dogrywce, w 109 minucie Ficoń pokonała bramkarkę RTP po raz trzeci i ten gol dał awans gościom z Opola. Odbijemy sobie za tydzień, bo gramy z nimi ligowy mecz - zapowiedział trener RTP Remigiusz Trawiński.