Niedziela, 28 lipca 2024

imieniny: Aidy, Innocentego, Marceli

RSS

Noworodki

06.08.2003 00:00
  • Mam na imię Ania. Jestem córeczką Joanny i Marka Wiszkony. Po raz pierwszy otworzyłam oczka 19 lipca o godz 14.10. Ważyłam wtedy 3310 g przy długości 54 cm. Mamusia i tatuś czekali na mnie z wielką radością i niecierpliwością. Jestem ich pierwszym dzieckiem! Mieszkamy w Pietraszynie. Z mojego przyjścia na świat ucieszyły się również babcie Bernadeta i Zofia oraz dziadkowie Zygfryd i Józef. Pozdrawiam wszystkich!
  • Mam na imię Patrycja. Przyszłam na świat 21 lipca o godz. 17.30. Ważyłam 3200 g i miałam 51 cm długości. Teraz leżę w moim łóżeczku i przyglądam się mamie Sabinie i tacie Januszowi Krupom oraz rodzeństwu. Mieszkamy w Krzyżanowicach. Buziaczki dla wszystkich!
  • 27 lipca był dla mojej mamusi Agnieszki i taty Sebastiana Hanusków dniem szczególnym, bowiem wtedy o godz. 0.40 przyszło na świat ich pierwsze dziecko, czyli ja Arek! Ważyłem 3100 g przy długości 51 cm. Radość z moich narodzin była przeogromna!  Mieszkamy w Jankowicach.
  • Witajcie wszyscy! Mam na imię Michał. Jestem synkiem Beaty i Dawida Koterbów, ich pierwszą upragnioną pociechą. Przyszedłem na świat 18 lipca o godz. 11.48. Ważyłem wtedy 3670 g przy długości 53 cm. Fakt, że się urodziłem ogromnie ucieszył moje kuzynki: Ewę, Justynę i Joannę. Mieszkamy w Raciborzu-Studziennej.
  • Cześć! Jesteśmy bliźniętami - chłopczykiem i dziewczynką, dziećmi Gabrieli i Józefa Górskich. Przyszliśmy na świat o godz. 9.08 i 9.10. Ważyliśmy wówczas 2410 g przy długości 50 cm i  2770 g przy długości 51 cm. Wszyscy się nami zachwycają i rozpieszczają nas, co jest bardzo przyjemne. Mieszkamy w Raciborzu.
  • Cześć! Mam na imię Andżelika. Urodziłam się 29 lipca o godz. 2.10. Ten dzień pozostanie w pamięci mojej mamy Barbary i tatusia Grzegorza Grucelów na zawsze, bowiem wtedy przyszło na świat ich pierwsze upragnione dziecko, czyli ja! Ważyłam 3 kg przy długości 52 cm.  Mieszkamy w Modzurowie.
  • Witajcie! To ja, Sandra. Przyszłam na świat 28 lipca - 40 minut po północy. Ważyłam wówczas 2500 g przy długości 51 cm. Teraz przekonuję się, że świat jest piękny, o czym uprzedzała mnie mamusia, zanim się urodziłam. Jestem otoczona wielką miłością i czułością ze strony rodziców Kornelii i Aleksandra Kuśków. Jestem ich drugim dzieckiem, po Mateuszu, który ma 2 lata. Mieszkamy w Krzyżanowicach. Pozdrawiam wszystkich!
  • Cześć! Mam na imię Janek. Moi rodzice Barbara i Konrad Cycon są bardzo szczęśliwi, a to z tej przyczyny, że przyszedłem na świat! Po raz pierwszy oczka otworzyłem 28 lipca o godz. 20.05. Po urodzeniu ważyłem 3300 g i mierzyłem 54 cm. Mieszkamy w Raciborzu.
  • Mam na imię Ola. Przyszłam na świat 29 lipca o godz. 7.10. Moimi rodzicami są Alicja i Krzysztof Olejniczakowie. Jestem ich czwartym dzieckiem. Moje rodzeństwo to 6-letni Piotruś, 5-letni Sylwek i 1,5-roczna Agnieszka. Po urodzeniu ważyłam 2840 g i mierzyłam 54 cm. Mieszkamy w Raciborzu.
  • Numer: 32 (591)
  • Data wydania: 06.08.03