Niedziela, 28 lipca 2024

imieniny: Aidy, Innocentego, Marceli

RSS

Noworodki

02.07.2003 00:00
  • Mam na imię Patrycja. 18 czerwca, dokładnie o godz. 12.10, postanowiłam zrobić ogromną niespodziankę moim rodzicom - Brygidzie i Jackowi Bielasom. I udało się. Radości było co niemiara, ponieważ wówczas na świat przyszło ich pierwsze dziecko. Powodem do dumy była również moja waga: 2610 g i długość: 54 cm. Rodzice postanowili jak najszybciej zabrać mnie do naszego domu w Raciborzu.
  • Już od dawna planowałem zrobić mojej mamie - Aleksandrze Smolce jakiś ciekawy prezent. Dlatego też zdecydowałem, że przyjdę na świat 14 czerwca. Muszę się pochwalić, że spisałem się całkiem nieźle. Urodziłem się dokładnie o godz. 13.15, ważyłem 3500 g, a mierzyłem 54 cm. Moja mama i tata Dariusz od razu obdarzyli mnie nieograniczoną miłością i zabrali mnie do naszego domu w Raciborzu. Już zastanawiam się, jakim prezentem zaskoczyć ich kolejnym razem...
  • Cześć. To ja Tomek! Jestem pierwszym dzieckiem Anny i Michała Szczechowskich. Mój krzyk rozległ się w raciborskim szpitalu 16 czerwca dokładnie o godz. 14.00. W chwili narodzin ważyłem 3800 g i mierzyłem 57 cm.
  • 17 czerwca był dla moich rodziców Anny Tomczonek i Bartłomieja Czeryny dniem szczególnym, bowiem wtedy na świat przyszło ich pierwsze dziecko, czyli ja. Urodziłam się o godz. 14.25. Ważyłam wtedy 3670 g i mierzyłam 56 cm. Na razie spędzam czas głównie na jedzeniu i spaniu, a najbezpieczniej czuję się w objęciach mojej mamy. Tatuś też jest mną zachwycony. Zabiera mnie i mamusię do naszego domu w Raciborzu.
  • Cześć, to ja Michał! Ujrzałem świat po raz pierwszy o godz. 16.10. Na kalendarzu widniała data 15 czerwca. Tego dnia moi rodzice Kornelia i Adam Zebrałowie nigdy nie zapomną, bowiem wtedy na świat przyszło ich pierwsze dziecko, ważące 2620 g
    i mierzące 50 cm. Teraz jestem już w domu w Studziennej.
  • Witam, nazywam się Andrew Heijnen. Mama pierwszy raz wzięła mnie na ręce 16 czerwca o godz. 9.59. Moje wymiary: 54 cm i 3200 g. Jestem pierwszym dzieckiem Lilii i Ronna z Raciborza.
  • Cześć, nazywam się Nadia Dwornik. Świat zobaczyłam po raz pierwszy 19 czerwca o godz. 5.55. Moje wymiary: 55 cm i 3000 g. Buziaki dla rodziców: Elwiry i Dariusza z Raciborza.
  • Witam, nazywam się Karolinka Burda. Mama pierwszy raz wzięła mnie na ręce 19 czerwca o godz. 1.20. Moje wymiary: 52 cm i 3250 g. Pozdrawiam rodziców: Bożenę i Zbigniewa z Suminy oraz mojego braciszka Michałka.
  • Witam, nazywam się Julia Sztreker. Świat przywitał mnie 17 czerwca o godz. 21.25. Moje wymiary: 54 cm i 3050 g. Buziaki dla rodziców: Bożeny i Juliana z Raciborza oraz moich braci: Mateusza i Michała.
  • Numer: 27 (586)
  • Data wydania: 02.07.03