Wtorek, 21 maja 2024

imieniny: Kryspina, Wiktora, Jana

RSS

Noworodki

02.04.2003 00:00
  • Jestem synkiem Iwony i Marka Czechów. Przyszedłem na świat 16 marca o godz. 22.25. Moje wymiary zadowoliły wszystkich: 3650 g i 56 cm. Rodzice są bardzo szczęśliwi. Jestem ich pierwszym dzieckiem. Mieszkamy w Raciborzu.
  • Jestem synkiem Beaty i Ireneusza Jaworków. Zegar wskazywał 20 minut po godz. 15, kiedy postanowiłem 20 marca ujrzeć świat. Mamusia i tatuś byli uszczęśliwieni. Jestem ich drugim dzieckiem, po Michale, który skończył już dwa lata. Ważyłem w dniu narodzin 3340 g i miałem 54 cm długości, co usatysfakcjonowało wszystkich. Najbardziej lubię teraz jeść, spać oraz poznawać otaczających mnie ludzi i przedmioty. Mieszkam w Krzyżanowicach.
  • Witajcie! Mam na imię Mateusz. Przyszedłem na świat 20 marca o godz. 9.20. Ważyłem wtedy 3280g przy długości 52 cm. Mama Anna i tatuś Andrzej Matejasik bardzo mnie kochają. Jestem ich pierwszym dzieckiem. Liczę na to, że babcia Maria i dziadek Ginter będą mnie rozpieszczać! Mieszkamy w Krzanowicach.
  • 20 marca był jednym z najszczęśliwszych dni w życiu moich rodziców Marioli i Ryszarda Bulaków. Wtedy bowiem przyszło na świat ich drugie dziecko, czyli ja - Przemek Jakub. Była godz. 19.30. Wkrótce panie pielęgniarki z radością oznajmiły mamie, że ważę 3400 g i mam 57 cm długości. Tatuś kiedy po raz pierwszy mnie ujrzał był bardzo wzruszony. W domu czeka na mnie siostrzyczka Ania, która ma 9 lat. Mieszkamy w Nędzy.
  • Witam wszystkich! Mam na imię Kamil. Przyszedłem na świat 19 marca o godz. 22.45. Tego dnia moja mama Dorota nigdy nie zapomni, bowiem wtedy przyszedł na świat jej wielki skarb, pierwsze dziecko, czyli ja! Ważyłem 3070 g przy długości 53 cm. Tatuś Ryszard Mrówka jest mną zachwycony. Mieszkamy w Raciborzu.
  • Cześć! Jestem córeczką Anny i Piotra Janików, ich drugim dzieckiem. Przyszłam na świat 20 marca o godz. 20.50. Mamusia dowiedziała się niedługo potem, że ważę 3100 g i mierzę 55 cm.  Mój kochany tatuś jest ze mnie bardzo dumny. Mam 11-miesięcznego braciszka Patryka. Mieszkamy w Kuźni Raciborskiej.
  • Cześć! Mam na imię Maja. Jestem córeczką Marii i Mariusza. Przyszłam na świat 24 marca, o godz.18.15. Jak dobrze już być na świecie, widzieć mamę i tatę oraz rodzeństwo: Marka, Martę i Mateusza! Wszyscy czekali na mnie z ogromną radością. W dniu narodzin ważyłam 3050 g przy długości 56 cm. Mieszkam w Raciborzu.
  • 25 marca był dla moich rodziców Celiny i Pawła Kobzów dniem szczególnym, bowiem wtedy o godz. 9.17 przyszło na świat ich pierwsze dziecko, czyli ja - syn Rafał! Ważyłem 3700 g przy długości 57 cm. Na razie spędzam czas głównie na jedzeniu i spaniu, a najbezpieczniej czuję się w objęciach mojej mamy. Tatuś jest mną zachwycony. Mieszkamy w Brzeźnicy.
  • Nazywam się Dawid Majnusz. Jestem synkiem Kariny i Grzegorza, ich pierwszym dzieckiem. Oczka otworzyłem po raz pierwszy 24 marca o godz. 20.20. Wtedy też usłyszano mój pierwszy donośny krzyk! Po urodzeniu ważyłem 4130 g, a mierzyłem 60 cm. Rodzice czekali na mnie z wielką radością. Mieszkamy w Żerdzinach.
  • Numer: 14 (573)
  • Data wydania: 02.04.03