Piątek, 3 maja 2024

imieniny: Marii, Aleksandra, Stanisława

RSS

Noworodki

06.11.2002 00:00

Witajcie! Jestem córeczką Danuty i Kazimierza Frączków. Przyszłam na świat 19 października o godz. 22.35. Ważyłam wtedy 4050 g przy długości 56 cm. W domu czekało już na mnie z niecierpliwością rodzeństwo: 11-letnia Dobrawa, 9-letni Jeremiasz, 8-letni Tobiasz i 5-letnia Maria. Mieszkamy w Raciborzu.

Witam wszystkich. Przyszłam na świat 27 października o godz. 20.05. Mamusia Barbara dowiedziała się niedługo potem, że ważę 3000 g i mierzę 52 cm. Tatuś Norbert Wilczek jest ze mnie bardzo dumny. Oboje bardzo mnie kochają - jestem ich pierwszym dzieckiem. Z moich narodzin ucieszyli się również babcia, dziadek, oma, opa, ciocie i wujkowie. Mieszkamy w Cyprzanowie.

Mam na imię Oliwia. Przyszłam na świat 28 października,
gdy zegar wskazywał godz. 11.30. Moje wymiary wynosiły wtedy 4750 g i 60 cm, ku ogromnemu zadowoleniu wszystkich. Jestem córeczką Izabeli i Andrzeja Majerczaków, ich drugim dzieckiem.
Mój braciszek Oktawian ma 21 miesięcy. Mieszkamy w Raciborzu.

Mam na imię Joanna. Jestem córeczką Iwony i Alfreda Botorków. Przyszłam na świat 19 października. Jak dobrze już być na świecie, widzieć mamę i tatę, siostrzyczki Kamilkę (11 l.), Kasię (7 l.), Alicję (3 l.) oraz braciszka Damiana (8 l.). Wszyscy czekali na mnie z ogromną radością. W dniu narodzin ważyłam 3200 g przy długości 54 cm. Mieszkam w Raciborzu.

Nazywam się Eliasz Rudek. Zegar wskazywał godzinę 22.35, kiedy postanowiłem 28 października ujrzeć świat. Mamusia Beata i tatuś Adrian byli uszczęśliwieni. Jestem ich drugą pociechą, bardzo oczekiwaną i upragnioną. Mój braciszek ma na imię Mateusz - skończył 7 lat. Ważyłem w dniu narodzin 3500 g, miałem 53 cm długości. Najbardziej lubię teraz jeść, spać oraz poznawać otaczających mnie ludzi i przedmioty. Mieszkam w Nędzy.

Witajcie! Jestem synkiem Doroty i Tadeusza Pytlików. Urodziłem się 26 października o godz. 20.30. Kiedy zważono mnie i zmierzono okazało się, że ważę 3950 g i mierzę 56 cm. Mam ośmioro rodzeństwa. To 14-letnia Grażynka, 13-letni Tomek, 12-letnia Wioletta, 10-letnia Agnieszka, 8-letnia Anita, 7-letni Dawid, 4-letnia Karolina i Zbyszek, który ma roczek. Wszyscy bardzo mnie kochają. Teraz najbardziej lubię jeść, spać i przytulać się do mamy. Mieszkamy w Bieńkowicach.

Oczka otworzyłem po raz pierwszy 20 października o godz. 17.45.Wtedy też usłyszano mój pierwszy krzyk! Rodzice Ewa i Paweł Skibowie dali mi na imię Tomasz. Jestem ich pierwszym dzieckiem. Moja waga wynosiła w dniu narodzin 3100 g, mierzyłem 53 cm długości. Mieszkam w Raciborzu.

Teraz jest nas czworo - ja Sabina, mój brat Denis, który skończył 3 lata oraz rodzice Monika i Sebastian Franiczek. Tworzymy szczęśliwą rodzinę, której jestem najmłodszym członkiem. Przyszłam na świat 26 października, pięć minut po godz. 10. Kiedy rozległ się mój pierwszy krzyk ważyłam 2900 g i mierzyłam 53 cm. Mieszkam z rodziną w Borucinie.

Cześć! Mam na imię Krzysztof. Jak dobrze już być na świecie, widzieć mamę Renatę i tatusia Gerarda Gawron! Świat ujrzałem po raz pierwszy 29 października o godz. 7.50. Ważyłem 3580 g przy długości 56 cm. Z moich narodzin ucieszyło się bardzo rodzeństwo: 17-letnia Kasia, 15-letnia Sabina, 10-letnia Magdalena i 9-letnia Justynka. Mieszkamy w Kuźni Raciborskiej.

 

  • Numer: 45 (552)
  • Data wydania: 06.11.02