Niedziela, 5 maja 2024

imieniny: Ireny, Waldemara, Piusa

RSS

Szpilka i szminka: MĘSKIM okiem

07.06.2016 00:00 red.

Mieczysław Kieca prezydent Wodzisławia

W kobietach bardzo cenię uczciwość i odpowiedzialność. Podziwiam ich intuicję i umiejętność dostrzegania detali, dzięki której ich ogląd otoczenia i sytuacji nieraz jest o wiele pełnieszy. W kobietach ważna jest dla mnie również empatia oraz opiekuńczość. To te cechy uważam właśnie za jedne z najważniejszych, takie, które pozwalają kobiecie z powodzeniem budować swoje otoczenie. Zarówno w życiu rodzinnym, jak i zawodowym. Lubię w paniach także zdecydowanie, samodzielność i niezależność. Ważne jest dla mnie jednak umiarkowanie we wspomnianych wcześniej cechach. To ono właśnie sprawia, że postrzegam kobietę jako świetną partnerkę. I w życiu, i w pracy. Ponadto bardzo ważny jest dla mnie uśmiech i idący z nim w parze optymizm.

Dążenia do wyznaczonego sobie celu za wszelką cenę, bezwględności, nieprzewidywania konsekwencji swojego niezdrowego uporu. Tak jak lubię samodzielność i niezależność, tak nie lubię zbytniej pewności siebie, przerysowanej stanowczości. Ale nie lubię też u kobiet nadmiernego podkreślania ich słabości czy niezaradności. Poza tym nie przepadam za pesymistycznym spojrzeniem na świat.

  • Numer: 23 (500)
  • Data wydania: 07.06.16
Czytaj e-gazetę