Wtorek, 28 maja 2024

imieniny: Augustyna, Jaromira, Wilhelma

RSS

Szukali skarbów na Pchlim Targu

01.12.2015 00:00 red

GASZOWICE. Kolejna akcja „Pchli Targ” już za nami. Także i tym razem dopisali zarówno sprzedający jak i kupujący. Jak w poprzednich edycjach można było kupić wiele ciekawych przedmiotów.

– Byliśmy dostępni przez dwa dni i mam nadzieję, że ci którzy chcieli przyjść znaleźli chwilkę, a tych którzy nie zdążyli, zapraszam już w kwietniu na kolejną edycję. Jako organizatorowi akcji marzy mi się jeszcze większa frekwencja. Szczególnie chodzi o młodzież, a w szczególności o mieszkańców Gaszowic, bo w porównaniu z innymi latami tym razem nie było ich zbyt wielu.

Odwiedziło nas mnóstwo ludzi z różnych stron i to naprawdę jest bardzo miłe, gdy mówili że u siebie nie mają takich akcji, a chętnie by skorzystali. Mam nadzieję, że kolejny już 5. Pchli Targ odwiedzą zarówno przyjezdni jak i nasi miejscowi „szperacze i poszukiwacze skarbów”. Już dziś serdecznie zapraszam i dziękuję wszystkim, którzy pomogli nam w organizacji – zapowiada Sonia Kocjan, inicjatorka ostatniego Pchlego Targu. Akcja ma odbywać się cyklicznie – dwa razy do w roku. Kolejna w kwietniu.

(ska)

  • Numer: 48 (473)
  • Data wydania: 01.12.15
Czytaj e-gazetę